אני יודע שאם הייתי נכשל לא הייתי מתחרט על כך, אבל אני יודע שאם לא הייתי עושה, זה היה הדבר היחידי עליו הייתי מתחרט" (סת' גודין, יזם ומרצה).

עם סיום סמסטר א' ועם הפנים לקראת סמסטר ב', FUTURE מרכז היזמות והחדשנות, מסכם תקופה נוספת של עשייה משמעותית הכוללת בניית סדנאות ותכנים לקהילת היזמים של HIT, תוך העשרת חווית הלימוד וההתפתחות ויצירת חיבורים עם עולם היזמות והתעשיה.

PITCH DAY

קורס "יזמות בעולם מולטידיסציפלינרי" המתקיים במסגרת אשכול היזמות הסתיים בערב מרגש בו הציגו בוגרי הקורס את הפרויקטים היזמיים עליהם עבדו במהלך הסמסטר

לקריאה נוספת

HANDZONE#4

המחזור הרביעי של תכנית ההאצה Handzone יצא לדרך! שבעה מיזמים התחילו מסע של שישה חודשים שבמהלכו יפתחו את המיזם שלהם משלב הרעיון ועד MVP.

 

לקריאה נוספת

אומנות הפרזנטציה
המנצחת  פיתחנו קורס דיגיטלי הכולל את מיטב הכלים והטכניקות, אשר יאפשרו לסטודנטים ולבוגרים להיות במיטבם בכל סיטואציה בה ידרשו להציג את עצמם, את הפרויקט או הרעיון שלהם.  

לקריאה נוספת

FUTURE PLACE

מרקטפלייס המחבר יזמים.יות לשותפים פוטנציאלים עלה אצלנו באתר. ניתן למצוא בו שותפים לסטארט-אפ או להצטרף למיזם קיים שמחפש שותפ.ה. מוזמנים!

לקריאה נוספת

אירוח משלחת חדשנות בינלאומית 

משלחת חדשנות של יזמים ואנשי תעשייה ממרכז ודרום אמריקה התארחה אצלינו ב-FUTURE ללמוד איך עושים יזמות באקדמיה כחלק מסיור באקוסיסטם היזמי בישראל.

אירוח משלחת

הקאתון בשיתוף הפניקס 

האקתון ראשון מסוגו בנושא האשראי. בהאקתון נחשפו הסטודנטים מקרוב לצרכים והאתגרים של עולם האשראי, ועבדו בצוותים רב-תחומיים, במטרה לפצח ביחד את מוצרי האשראי של העתיד.

לקריאה נוספת