אם המכשיר שלכם במצב dark mode, ממליצים לקרוא  את הניוזלטר בגרסת הדפדפן (לינק כאן מעלינו)
הפסגון החודשי #10
קהילת הבוגרים שלום.
אנחנו שמחים להציג בפניכם את הניוזלטר החודשי, ודרכו את האפשרות לגלות על עוד בוגר סופר מוכשר שלנו דרך הספוטלייט החודשי.
בשביל לייצר קהילה חיה ותוססת, אין יותר חשוב מאשר היכרות בין חברי הקהילה, ותשתית שתומכת חיבורים ביניהם. ולכתוב בקו״ח שהיינו בפסגות זה נחמד, אבל יש עוד הרבה עבודה לעשות והרבה אנשים מרתקים להכיר.
המחקרים הרפואיים בגל הקורונה הראשון, הספוטלייט והפרוייקט הטכנולוגי הקהילתי - כל אלה יוזמות שקמו בזכות בוגרים שרצו לעשות משהו מגניב ומשמעותי ביחד וחיפשו שותפים לדרך.
בואו להיות מובילים בקהילות הטכנולוגיות שלנו, להשתתף בפעילויות של הארגון מאחורי הקלעים ולהיעזר בנו כדי להוביל דברים משלכם - אנחנו תמיד שמחים לשמוע על יוזמות ורצונות של חברי הקהילה שלנו ורוצים לראות כמה גבוה עוד אפשר להגיע.
זכרו שמה שאף בוגר פסגות לא מוביל - לא קורה!
 
פורים שמח ומבדח לכולם :)

אלעד יציל את התוצרת החקלאית שלכם!

כשאלעד כרמון רואה עגבניה, הוא מבין שזו לא רק עגבניה - וזה לא בגלל שהוא מעריץ של אייל שני. בתור הCTO של חברת Seed-X, אלעד חשוף לכל תהליכי פיתוח הזנים, בחירת הזרעים וביקורת התוצר שמעורבים בכל ירק שאנחנו קונים בסופר. ואת כל התהליכים האלה אפשר לזרז פי 10 ולשפר בדרכים חדשות לחלוטין - כל מה שצריך זה פסגותניק בעל תושיה שהוא במקרה מומחה בראייה ממוחשבת.

הפסגון מקים קהילות

אנחנו ממשיכים לעבוד במרץ על יצירת קהילות סביב עולמות תוכן שמעניינים אתכם הבוגרים: קהילת פיננסים, קהילת DS, קהילת פיתוח, קהילת מחשב רפואי ועוד. נשמע לכם מעניין? רוצים להוביל את אחת מהקהילות? כתבו לנו [email protected], מחכים לשמוע מכם.
הפסגון מפרגן לסבב הסיד
בוגרי פסגות המוכשרים עידו גונן (CTO) ויוגב שיפמן (CPO), שרק לפני רגע השתחררו משירות, הקימו יחד עם חברם ג'רמי סופר (CEO) את הסטאראטפ Exodigo. החברה מפתחת פלטפורמת הדמיה תת-קרקעית בעזרת רחפנים, המסייעת לקבלני בנייה וכרייה למפות מה נמצא מתחת לקרקע בניסיון להימנע מפגיעה בתשתיות. ממש לאחרונה הם גייסו סבב סיד של 29 מיליון דולר. המון בהצלחה מארגון הבוגרים!
לכתבה בגיקטיים >>

זמן להדק את הרשת

הובא לידיעתנו שישנם פסגונים צעירים וסקרנים שם בחוץ שמשום מה לא מקבלים את הניוזלטר שלנו. מכירים כאלה? אמרו להם להירשם כאן בלינק!

על הדרך לא לשכוח להוסיף את פסגות לפרופיל ה-LinkedIn שלכם, להראות שאתם חלק מהמועדון :)

ואם אתם כבר בשוונג, ואם אהבתם את הספוטלייט החודשי שלנו, למה שלא תספרו לנו גם על על חברות וחברים שלכם?
אנחנו תמיד שמחים לשמוע על אלו שלוקחים הובלה טכנולוגית ומראים לעולם מהי דמות הפסגותניק (;
Send mail
Follow Us On Google+
Follow Us On Linkedin
מוגש מטעם ארגון בוגרי פסגות | ע"ר 580695369