סטודנטים, אל תפספסו את זה! במיוחד בשבילכם פתחנו את אקדמיית הקייץ של FUTURE. קפסולה מדויקת של שישה מפגשים קצרים ואפקטיבים בהם תקבלו את כל מה שאתם צריכים כדי לשדרג לגרסה הכי טובה של עצמכם. ***האקדמיה הסתיימה***

קחו שליטה על הנוכחות שלכם ואל תשאירו אותה ליד המקרה. אין כמו רשת הלינקדאין לייצר לך נוכחות חזקה שעולה בתוצאות הגוגל הראשונות. פרופיל הלינקדאין הוא הרבה יותר מקורות חיים, הוא דף הנחיתה האישי המקצועי שלכם.

הרשמה

להכין מצגת איכותית זה מאתגר ושואב מאיתנו המון זמן ואנרגיה. במפגש נלמד על מאחורי הקלעים של בניית מצגת מנצחת: מה צריך לתכנן? איך מסדרים את הנושאים? איך מעצבים סלייד באופן יעיל ונכון ואיך לא מאבדים קשב עם הקהל. כל זאת יחד עם המון טיפים.

הרשמה
בואו ללמוד כיצד להישמע ייחודיים ובילתי נשכחים כאשר אתם נדרשים להציג את עצמכם או את הפרויקט שלכם. בסשן זה, המועבר באנגלית, תלמדו מתודולוגיה ייחודית להצגה עצמית אשר תוביל אתכם לבניית פיץ' מנצח ולמענה על כל אתגר בו אתם נדרשים להציג את עצמכם באופן מיטבי.
הרשמה

בואו ללמוד ולהכיר כלים חדשניים שהופכים את העמידה מול קהל לדינמית, אישית ומלאת חיים. 

בהרצאה זו תוכלו לגלות מגוון אפשרויות שהופכות עמידה מול קהל מעניינת וייחודית רק לכם. 

 

הרשמה

מי מנהל את מי? סשן שיעשה לכם סדר בכל הקשור לניהול הזמן שלכם. בואו ללמוד מה הקשר בין ניהול זמן וניהול עצמי, טעויות נפוצות בניהול זמן, חוקים בניהול זמן, ניהול עומסים, התמדדויות עם הלא נודע, וכלים שיסייעו לכם לנהל את היום שלכם בצורה מיטבית.

הרשמה
בואו להרצאה קצת אחרת, שבה תחשפו לעשרות כלים ושירותים דיגיטלים חינמים שנועדו לעזור ולעשות את החיים קצת יותר קלים ומסודרים.
אנחנו נדפדף ונלמד על יתרונות של אפליקציות ותוכנות שלא הכרתם, הכל במטרה ליעל ולשדרג את היכולות והביצועים שלכם.
הרשמה
* ההרצאות יתקיימו בזום בין 1-8 לספטמבר בשעות 18:00-18:45
* המשתתפים בארבע הרצאות ומעלה יקבלו תעודת השתתפות