המלחמה באירופה מחדדת את המסר של בן גוריון | ועידת ערים מתחדשות 2022 | הפביליונים באקספו בדובאי | פרויקט אנשי השבוע של מרכז הבנייה הישראלי | יו"ר ועד גמלאי צה"ל נחשף | כמה מילים על הנביא עמוס | שבוע האיטום 2022 | מרכז ההשמה לבכירים של מרכז הבנייה - משרות והזדמנויות בענף הנדל"ן
20 - 24 בפברואר 2022
ציטוט השבוע:
"לבקר אחרים, ולתת להם את ההרגשה שאינם רצויים - זאת יכול כל אחד לעשות. אך לרומם את רוחם ולהעניק להם הרגשה טובה - לכך דרושים כישרון מיוחד והשקעת מאמץ"
רבי נחמן (הכיסא הריק נ"צ #13)

 
אפרופו מלחמת רוסיה - אוקראינה, והשקט שבו העולם מאפשר לדב הרוסי לטרוף את הכבשה האוקראינית בלי לנקןף אצבע, מחזירה אותי שוב ושוב לאמרתו האלמותית של דוד בן גוריון, שאמר בשנת 1956: "עתידנו אינו תלוי במה יגידו הגויים אלא במה שיעשו היהודים". 
אמירתו של בן גוריון רלוונטית היום יותר מתמיד. הגורל שלנו ייקבע רק במה שנעשה ולא עד כמה נקשיב, כמה נספור את מה שאומרות לנו מדינות העולם.
עיר  [1️⃣]  ויחידה מסוגה בעולם – ירושלים
[2️⃣]  ועידות במקביל: הוועידה השנתית לערים מתחדשות ולראשונה בישראל: הוועידה השנתית למשרדים ולמניבים.
[3️⃣]  ימים של דיונים ודיאלוגים מקצועיים, הרצאות ופאנלים, מפגשים עסקיים, חיבור בין האנשים המובילים בענף ושפע חוויות שרק ירושלים יודעת להציע...!
▼הקליקו לצפייה▼
לפרטים ולהרשמה: שירי שניידר - 054-4969891 | לחסויות: יהודית פרוכט: 054-3333086
להרשמה ישירה הקליקו כאן
הפביליונים באקספו בדובאי
אדריכלות משמשת כמגנט תיירותי משחר ימי ההיסטוריה. האטרקציות האדריכליות המבוקשות והנצפות ביותר בימים אלו (גם במציאות הכוללת אלפי מבקרים ביום, וגם ברשתות הדיגיטאליות) הם הפביליונים (ביתנים)  של האקספו בדובאי. באופן עקבי בכל תערוכות האקספו לדורותיהן (הראשונה התקיימה ב1928) היוו הביתנים מקור ראוותני למשיכת תשומת לב וזאת למרות שהמהות של התערוכה נמצאת בתוכן הביתנים עצמם.
הפביליונים באקספו בדובאי משקפים אדריכלות מגלומנית במידה רבה בהיותה מכוונת למשוך תשומת לב.
בניגוד לאירועי האקספו הקודמים , המתחם הנוכחי בדובאי ישאר על תילו והמבנים יוסבו למבנים שימושיים בתוך רובע עתידי כחלק מחזונו של שייח מוחמד.
נשאלת השאלה אם זו אדריכלות לגיטימית, או כזו שמתעלמת מהאחריות ההיסטורית של אדריכלות שהיא ערך תרבותי נחשב?
אשמח לקבל את דעתכם המקצועית - שלחו לי כאן
פרויקט אנשי השבוע של מרכז הבנייה הישראלי, בוחר בכל שבוע חברות וחברים בולטים ואהובים, שמעבר להצטיינות עסקית, הם דוגמה לנתינה, אהבת הארץ, ערכיות ועשייה טובה
יאיר מרק, שותף, מנכ"ל לאונרדו התחדשות עירונית מקבוצת לאונרדו, הוא איש השבוע של מרכז הבנייה הישראלי בקטגוריית התחדשות עירונית
הוא בן למשפחה ניצולת שואה שהושפע מסבו לחיות, לבנות ולהתחדש. סבו, אשר שרד את מחנה ההשמדה אושוויץ ועלה ארצה חסר כל, היה הראשון ששתל את זרעי המשפחה כשהקים בעשר אצבעותיו את חברת הבנייה 'לאונרדו'. מאז ממשיך יאיר את מסורת המשפחה, ובונה את הארץ בדגש על העתיד – פרויקטים להתחדשות עירונית
 
יליד שנה:
1978
חברה: קבוצת 'לאונרדו'
תפקיד: שותף, מנכ"ל לאונרדו התחדשות עירונית מקבוצת לאונרדו
מצב משפחתי : נשוי +3
מקום מגורים : תל מונד
היכן נולד/גדל : רעננה
השכלה: תואר ראשון בצילום בsurrey institute of art and design, מהנדס אזרחי בוגר הטכניון בחיפה בהצטיינות
תחביב: צלילה טכנית וטיפוס בולדרים (boulders) – סלעים.
 
תחילת הדרך:
יאיר הוא דור שלישי למשפחת קבלנים. כבר בילדותו בילה שעות ארוכות באתרי בנייה ולמד את העבודה מלמטה. בשנת 2006 עשה צעד דרמטי בנוף משפחתו כשהקים את קבוצת לאונרדו שבבעלותו.
נכון להיום קבוצת לאונרדו היא קבוצה יזמית ומבצעת של מאות פרויקטים נדלניים. הקבוצה היא גם קבלן בסיווג ג'-5, סיווג קבלני בלתי מוגבל מטעם רשם הקבלנים, חברה בהתאחדות בוני הארץ מאז 2008 וחברים קבועים בדירוג החברות המובילות של D&B. מכאן הקבוצה גם מבצעת פרויקטים עבור חברות נדל"ן מהגדולות במשק. 
להמשך קריאה הקליקו
חזי נוראל, מייסד ויו"ר פעיל של קבוצת נתון, הוא איש השבוע של מרכז הבנייה הישראלי בתחום ניהול ותפעול נכסים
הוא היה מהנדס חשמל במקצועו והתגלגל לתפקידי ניהול מהבכירים במשק, כמנהל אתר החרמון, ניהול הבורסה לניירות ערך ומנכ"ל התחנה המרכזית החדשה. כיום, עם ניסיון של עשרות שנים בתחום הניהול ותפעול הנכסים, הוא מלווה באמצעות 'קבוצת נתון' מעל 5 מיליון מ"ר ברחבי הארץ
 
יליד שנה:  
1958
חברה: קבוצת נתון
תפקיד: מייסד ויו"ר
מצב משפחתי: נשוי + 2
שירות צבאי: חטיבה 7
מקום מגורים: רעננה
נולד/גדל: תל אביב
השכלה:  מהנדס חשמל ומנהל עסקים
תחביבים: טניס, סקי וטיולים.
 
תחילת הדרך:
את דרכו המקצועית החל כיועץ ומתכנן חשמל תקשורת ובקרה. בהמשך תכנן פרויקטים גדולים ורחבי היקף בישראל, כדוגמת אתר החרמון, רכבל קריית שמונה מנרה, מלון הר ציון ירושלים, מספר מבנים באוניברסיטת תל אביב, תאורה ושירותים לאורך טיילת תל אביב ומפעל טלרד במעלות.
בין תפקידו ניהל חזי את נכסי הבורסה לניירות ערך הכוללים ניהול, תפעול ואחזקה. בתפקידו האחרון, טרם הקמת קבוצת נתון, כיהן כמנכ"ל חברת הניהול של התחנה המרכזית החדשה בתל אביב בעת הקמתה.
בשנת 1997, ייסד את 'קבוצת נתון' המונה שש חברות עצמאיות המספקות סל שירותים לניהול, תפעול, אחזקה, מערכות לגילוי וכיבוי אש ומתח נמוך לנכסים מסוגים שונים, והכל תחת קורת גג אחת – IFM. הקבוצה מנהלת ומתפעלת כיום נכסים בפרישה ארצית בהיקף של מעל 5 מיליון מ"ר, באמצעות 4,000 עובדים. התמחותה באה לידי ביטוי גם בפרויקטים מסוג B.O.T.
חזי ידוע כמומחה בעל שם בתחומי ניהול ותפעול נכסים ומעניק ייעוץ מקצועי ליזמים, קבלנים, אדריכלים ומתכננים, תוך שיתוף פעולה מלא עם מהנדסי הקבוצה ומנהליה, החל משלבי התכנון והבנייה ועד להקמת חברת הניהול על מנת שניהול הבניין, תפעולו ותחזוקתו יהיה היעיל ביותר והמותאם לאופי המבנה וצרכי דייריו. בנוסף הוא מרצה, מלמד, ומדריך פורומים שונים ובבתי ספר להכשרה מקצועית בתחומי החשמל, הניהול, תפעול ואחזקת נכסים והתחדשות עירונית. 
להמשך קריאה הקליקו
פיני מדר, בעלים בחברת 'פמניב פרויקטים', הוא איש השבוע של מרכז הבנייה הישראלי בקטגוריית ניהול ופיקוח פרויקטים
יליד שנה: 1987
חברה:  'פמניב פרויקטים'
תפקיד: בעלים
מצב משפחתי: נשוי + 2  
מקום מגורים: תל מונד
נולד/גדל: נולד בבאר שבע וגדל באילת
השכלה: מהנדס אזרחי בתחום מבנים, והנדסאי בניין
תחביב: מוזיקה 
 
תחילת הדרך:  במהלך לימודיו החל פיני לעבוד כמנהל אתרים בחברת ההנדסה, קבוצת 'ברן', במסגרת תפקידו הקים 5 תחנות של סוללות 'בטר פלייס'. שנתיים לאחר מכן החל לעבוד בפיקוח וניהול פרויקטים בחברת 'שביב מהנדסים' ובהמשך עבר לעבוד בחברת 'אבני דרזניק מירון' מהנדסים כשהוא מעורב בפרויקטים של משרדים ומגורים.
לאחר חמש שנים בפעילויות מגוונות בחברות הנדסה החל ללמוד הנדסה אזרחית באוניברסיטת 'אריאל' ובתום לימודיו השתלב בחברת ההנדסה 'וקסמן גוברין גבע' כמנהל פרויקטים. ב-2020 החליט לצאת לדרך עצמאית ופתח את חברת 'פמניב פרויקטים', חברת הנדסה המספקת שירותי ניהול ופיקוח בתכנון ובניית פרויקטים חדשים למגורים, משרדים, בבנייה רוויה ובבנייה פרטית, מסחר ותעשייה. החברה מלווה את לקוחותיה בתהליך הרישוי, מנהלת את התכנון, מבצעת פיקוח שוטף על כל עבודות הבנייה ומעניקה ייעוץ הנדסי בשלבי התכנון והביצוע.
להמשך קריאה הקליקו
יוסי כהן, מנכ"ל 'נקסט אורבן התחדשות עירונית', הוא איש השבוע של מרכז הבנייה הישראלי בתחום התחדשות עירונית
למה? שאלה קטנה ששאלה הילדה שלו – 'מדוע בחיפה אין מנופים', היא שהניעה אותו להיכנס לחיפה ולשכונות החוף הצפוניות בעיר. כיום מקדמת 'נקסט אורבן התחדשות עירונית', למעלה מ-8,500 בשיכונים של חיפה, במטרה להפוך את העיר לריבייריה של הצפון
 
יליד שנה:
1976
חברה: נקסט אורבן התחדשות עירונית
תפקיד: מנכ"ל
שירות צבאי: קצין ספורט
מקום מגורים: חיפה
נולד/גדל: קרית גת
השכלה: בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך.
תחביב: כדורסל

תחילת הדרך: יוסי כהן שימש בתפקידים בכירים בתחום השיווק והמכירות, ניהל מחלקות עסקיות בתחום התקשורת וההייטק ומחזיק בניסיון רב בייזום וקידום תהליכים בתחום הנדל”ן בישראל.
לפני כ-8 שנים הגיע לעיר חיפה בה מעולם לא ביקר, הסתכל על העיר והבין שטמון בה פוטנציאל אדיר בהתחדשות השכונות הוותיקות של העיר ובעיקר בשכונות הישנות על קו החוף. באותו זמן יזמים רבים לא האמינו בחיפה ולא הגיעו אליה. חברת 'נקסט אורבן התחדשות עירונית' שהוקמה ב-2014, צמחה מתוך ההבנה הזו. "על ספסל בשכונת שער העלייה ברחוב הרותם על קו החוף של חיפה, נולד חלום שנקרא 'נקסט אורבן' שהפך למציאות".
כיום החברה יוזמת 13 מתחמי פינוי בינוי ברחבי העיר חיפה בהיקף של למעלה מ-8,500 יח"ד במתחמי השיכונים הישנים של חיפה וכ-2,000 בתי אב. לפני כשנה ביצעה החברה מהלך אסטרטגי כאשר משפחת היהלומנים ויזמי הנדל"ן כוזהינוף, בעלי חברת בראשית, נכנסה כשותפה בחברה בהיקף השקעה שנאמד בכמיליארד שקלים, בעקבותיו הפכה נקסט אורבן לאחת מהחברות המובילות בתחום.
להמשך קריאה הקליקו
בני דרייפוס, מנכ"ל מפעל הפיס, הוא איש השבוע של מרכז הבנייה הישראלי בקטגוריית ממשל
הוא צמח משורות משרד הבינוי והשיכון ופעל לצד שר הבינוי דאז, משה כחלון לקידום מהפכת דיור שתשים את מעמד הביניים במרכז הבימה. ביחד ניצחו השניים והובילו את תוכנית הדגל מחיר למשתכן, ששינתה תפיסות עולם בדיור עם השקעה של מיליארדי שקלים. הטריגר למהלך, הוא מספר, היה המחאה החברתית שפרצה ב-2011. כיום, בתפקידו כמנכ"ל מפעל הפיס, הוא ממשיך לבחון דרכים שיסייעו לשים את אלה שבשוליים במרכז הבמה
 
יליד שנה:
1972 
חברה: מפעל הפיס
תפקיד: מנכ"ל מפעל הפיס / חבר בוועדה שהקים שר הבינוי והשיכון לבחינת קריטריונים לדיור ציבורי.  
מצב משפחתי: נשוי + 5    
שירות צבאי: צנחנים ואח"כ שירת במגל"ן במסגרת ישיבת הסדר 'גוש עציון'. 
מקום מגורים: ירושלים
נולד/גדל: חיפה
השכלה: עו"ד במקצועו. בוגר תואר ראשון ושני במשפטים. למד מחשבת ישראל
תחביב: ספורט, אימון וריצה
 
תחילת הדרך: 
החל ברשות מקרקעי ישראל כיועץ משפטי במחוז ירושלים. לאחר ארבע שנים וחצי בתפקיד יצא ללימודי מחשבת ישראל ופילוסופיה. את לימודיו לא סיים, לאחר שהוצע לו לחזור לשירות המדינה כיועץ מקצועי לשר הבינוי והשיכון אריאל אטיאס ב-2009. עשור שנים לאחר מכן, בתקופתו של שר הבינוי והשיכון משה כחלון הוא התמנה למנכ"ל המשרד ולפני כשנתיים אישר דירקטוריון מפעל הפיס (שבבעלות השלטון המקומי) בראשותו של אביגדור יצחקי, את מינויו למנכ"ל מפעל הפיס.
להמשך קריאה הקליקו
הכירו את יושב ראש ועד גמלאי צה"ל - שר הביטחון והרמטכ"ל לשעבר בני גנץ
הכירו את יושב ראש ועד גמלאי צה"ל - שר הביטחון והרמטכ"ל לשעבר בני גנץ, שדוחף בכל הכוח להגדיל את הפנסיות לגמלאי הקבע. פנסיה של גמלאי צה"ל גבוהה פי שלושה ויותר מפנסיה של עובדת סוציאלית או מורה.
לפני שחבריי גמלאי צה"ל הקרביים כועסים עלי, אני מוציא אתכם מהנושא כי לכם מגיע הכל ויותר, אבל אתם מיעוט. הצבא צריך להתאים את התשלום לאופי השירות ולבצע דיפרנציאציה בגובה הפנסיות.
לא כל נג"ד חשמל טנקים שיצא לפנסיה בגיל 42 זכאי להעלאת הפנסיה. חבל שלמורים ולעובדות הסוציאליות אין יו"ר ועד עובדים עם כוח כמו שר הביטחון בני גנץ.

הכתבה הזאת שפורסמה בכלכליסט, ארוכה אבל מלמדת הרבה מאד על איך ועד גמלאי הצבא מנהל את המדינה ואיך יו"ר הועד, שר הביטחון, דואג רק למגזר שלו.
 
"הרחבת תשלומי "תוספת הרמטכ"ל" לבעלי פנסיות צוברות מנוגדת לכל היגיון כלכלי וכלל לא בטוח שנקבל עוד ביטחון תמורת המיליארדים שנשלם. כך הצליחה מערכת הביטחון לנצל את המצב הפוליטי העדין לטובתה"
עין טובה
"עין טובה" כמוה כשריר מאומן. ככול שתאמן את עצמך לראות את הטוב בכל אדם במקום לחפש את חסרונותיו, כך תסגל לעצמך יכולת משופרת לנהל מערכות יחסים דרך "עין טובה".
ה"אקסטרה בונוס" בעניין הוא שככול שתרגיל עצמך לראות בחוץ אנשים זרים דרך עין טובה, כך גם בבית תראה את היקרים לך דרך עיניים יותר טובות. וההיפך.
רבי נחמן: "נהג כמנהגו של הבורא - אל תחפש את חסרונות זולתך ואת נקודות התורפה שלו.
חפש את הטוב שבו וכך תוכל לחיות בשלום עם כל אחד".
"הִנֵּה יָמִים בָּאִים נְאֻם אֲדֹנָי יְהוִה וְהִשְׁלַחְתִּי רָעָב בָּאָרֶץ לֹא רָעָב לַלֶּחֶם וְלֹא צָמָא לַמַּיִם כִּי אִם לִשְׁמֹעַ אֵת דִּבְרֵי יְהוָה". (עמוס ח', י"א)
גדולי הפרשנים לאורך שנות הגלות הארוכות, פירשו את הנביא עמוס כעונש על ישראל שהנבואה תפסוק - ועם ישראל יהיה רעב וצמא לדבר השם. היום אחרי 150 שנות של תהליך ארוך של תקומה שהחלה אפילו לפני העלייה הראשונה, ונמשכת עד ימינו, אני מתחבר לפירוש כי הנה מגיעים ימים (ימינו היום) בהם אין אנו רעבים ללחם ולא למים (התפלה) ומדינת ישראל היא מדינה משגשגת ומתפתחת, נבנית בקצב ומובילה בתחומים רבים ברמה העולמית, והנה יותר ויותר ישראלים שהם והוריהם היו עסוקים בלקחת חלק מתחת ל"אלונקה של התקומה" ובניין הארץ ובטחונה, מתפנים בשנים האחרונות יותר ויותר "לשמוע את דבר ה'".
זה סיפורם של רבות ורבים מהכיפות השקופות, ישראלים ערכיים, נשות ואנשי עשייה שהיו עסוקים בעשייה אישית ולאומית ועכשיו הם רעבים למשהו עמוק יותר, הם התפנו לשמוע את דבר ה', פינו מקום לאמונה ולהכנסת היהדות לתוך חייהם במינון ובדרך המתאימה להם.
אכן "הנה ימים באים"...
כמה מילים על הנביא עמוס, שאני ממליץ ללמוד אותו לעומק. עָמוֹס שגדל בתקוע והיה רועה צאן, חי לפני 2,800 שנה, בתקופת ירבעם השני מלך ישראל ועוזיהו מלך יהודה, ופעל בעיקר בממלכת ישראל, שנהנתה בתקופתו מפריחה חסרת תקדים אבל, כמו היום, שכבה קטנה של אוליגרכיה עשירה שחיו חיי מותרות והתנתקו מהעם שחי חיי עוני, ורבים נאלצו ללוות מהם בריבית גבוהה וכאשר לא יכלו לעמוד בהחזרים הקשים, נגזל מהם רכושם וחלקם נמכר לעבדות. עמוס היה הנביא הסוציאליסטי שיצא בנבואותיו נגד העיוותים החברתיים והכלכליים הללו. ראוי ללמוד מתקופתו לימינו אנו.
הכיפות השקופות הנה קבוצה של ישראליות וישראלים שבחרו לשלב ישראליות, ציונות ואהבת המסורת והיהדות מכילה ומאחדת.
פרשת השבוע - ויקהל
זמני כניסת השבת: 
ירושלים: 16:58 | ת"א: 17:14 | חיפה: 17:06 | ב"ש: 17:16
הקליקו לקריאה על פרשת ויקהל וחזון הקהילות
מוזמנים לקרוא את עדכוני הנדל"ן המסחרי של  Avison Young ישראל
אולי הזדמנות הנדל"ן הבאה שלכם תגיע משם...
עסקאות | עדכונים | חדשות | הזדמנויות
▼הקליקו לקריאה▼
הטבה מיוחדת לחברים של מרכז הבנייה הישראלי:
אירוח חורפי במלון היוקרה ענבל ירושלים בהנחה משמעותית!
 
**המבצע בתוקף רק עד 31/3/2022**
לפרטים ולהזמנות הקליקו כאן
פארק גן הפעמון | רח' ז'בוטינסקי 3, ירושלים | טל' 02-6756666 | www.inbalhotel.co.il
על בסיס מקום פנוי | קבלת ההטבה מותנית בהזנת או הצגת קוד קופון במעמד הצ'ק אין (הזנת קוד קופון אחד בהזמנה)
מלון ענבל רשאי להפסיק את המבצע בכל עת. ט.ל.ח
משרות בענף הנדל"ן והבנייה
לכל המשרות נא לשלוח קו"ח בציון מספר המשרה למייל: [email protected] | או לוואטסאפ: 054-3333045 
מהנדסים
מנהל/ת תכנון בכיר ציבורי מסחרי לאזור ירושלים
קוד משרה JB-208

 
סמנכ"ל לתחום התשתיות- חברה יזמית למגורים 
  קוד משרה JB-209
 
מנהל/ת אזור תחום מגורים
קוד משרה JB-207

משנה למהנדס חברה - יזמות – מגורים- התחדשות עירונית- ת"א
קוד משרה JB-204
 
מהנדס/ת ביצוע- לחברה יזמית קבלנית - אזור מודיעין
קוד משרה JB-178
 
אדריכלים
מנהל/ת תיאום ותכנון - אדריכל/ית לחברה פרטית בתל-אביב
קוד משרה JB-193
 
מנהל/ת תכנון וייזום-אדריכל/ית לחברה יזמית - אזור אשקלון
קוד משרה JB-188
 
מנהל/ת תכנון- אדריכל/ית - לחברת ניהול פרויקטים בתחום המלונאות
קוד משרה JB-181
 
מנהלי תכנון לחברת ניהול פרויקטים 
קוד משרה JB-213
פיננסים / כספים
מנהל/ת פעילות אקוויטי- השקעות נדל"ן - לחברת מימון באזור המרכז
קוד משרה JB-212
מנהלי פרויקטים / מנהלי עבודה
מנהל/ת פרויקט בכיר/ה מסחרי/ ציבורי/ דיור מוגן/ מגורים
קוד משרה JB-206
 
מנהל פרויקטים בכיר- לתחום המלונאי- חברת ניהול פרויקטים
קוד משרה JB-180
התחדשות עירונית
מנהל/ת פרויקט בהתחדשות עירונית- עו"ד/ שמאי לחברת נדל"ן יזמית 
קוד משרה JB-198
 
מנהל/ת לפרויקטי התחדשות עירונית-אדר' / עו"ד / שמאי
ניסיון 7 שנים
קוד משרה JB-196
תפעול ולוגיסטיקה
מנהל/ת לוגיסטיקה לתפקיד שטח בפריסה ארצית- חברת בנייה יזמית
קוד משרה JB-171
מניבים
מנהל/ת להקמת תחום נכסים מניבים-חברת נדל"ן​
קוד משרה JB-197
פיתוח עסקי
סמנכ"ל פיתוח עסקי-תאגיד חברות נדלן יזמיות - גוש דן
קוד משרה JB-210
הזמנה ליום השתלמות מקצועית למחזיקי תעודת אוטם מורשה
מכללת מרכז הבניה הישראלי מתכבדת להזמינכם ליום השתלמות מקצועי, לצורך חידוש תוקף תעודת "אוטם מורשה" עד לחודש מאי 2023
ההשתלמות תתבצע במהלך חודש מאי 2022 בשני סבבים:
סבב I : יום ג' - 10.5.22 בין השעות 9:00-17:00 | סבב II : יום ד' - 11.5.22בין השעות .9:00-17:00
ההשתלמות תכלול סדרת הרצאות מקצועיות בראשותו של מהנדס מיכאל מרטון, לצד תערוכה ממוקדת של מיטב החברות והתעשיות בתחום.
ההשתתפות כרוכה ברישום ובתשלום על סך 450 ₪ + מע"מ

המחיר כולל:
יום השתלמות מקצועי בדגש על חידושים באיטום ובתקינה | תערוכה מקצועית ממוקדת וייעודית ליום זה | כיבוד וארוחה קלה | גישה חופשית ל"בית השקוף" | תעודת "אוטם מורשה" עד מאי 2023 (כרטיס פלסטיק) אשר תונפק אך ורק למי שנמצא במאגר הזכאים לתעודת "אוטם מורשה."

התשלום יעשה באמצעות כרטיס אשראי בלבד.
המפגשים יתקיימו בקמפוס החדש באצטדיון הכדורגל בנתניה – כניסה מזרחית שער 23A קומה 1.  במקום חניה ללא תשלום.
המתווה יהיה בכפוף להנחיות במשק באותה העת
לרישום ובחירת מועד לחצו כאן >>
תמי לבנטל האחת והיחידה. אחת הבוגרות הכי מוכשרות של אולטימה - בית הספר לעיצוב פנים של מרכז הבנייה הישראלי
והיום מנחה ומרצה.
תמי היא בוגרת בהצטיינות ומרצה במכללת אולטימה.
תמי מספרת לנו כך: "הסיפוק הגדול ביותר בעבודתי הוא הרגע בו חלום הופך למציאות ותכנית הופכת מוחשית, הברק בעיני הלקוח כשזה קורה ותחושת הסיפוק בתרגום הקונספט העיצובי למציאות."
לפרטים ולהרשמה הקליקו / התקשרו לשרה ברק טל. 09-9621783 | דוא“ל: [email protected]
מועדים קרובים לקורס הום סטיילינג:
נתניה - 26/4/22 [ ימי ג' 17:00-20:00] | תל אביב: 11/4/22 [ימי ב' 10:00-13:00]
לפרטים ולהרשמה הקליקו / התקשרו לחגית סמפסון טל. 054-7777302 | דוא“ל: [email protected]
הצלחה שאפשר לבנות עליה!
 
בואו להגשים קריירה מצליחה במקצועות הנדל"ן
במכללת מרכז הבנייה הישראלי - המכללה המובילה בענף הבנייה בישראל כבר 3 עשורים!
סגל המרצים הטוב בארץ יעניק לכם את הכלים הטובים ביותר ויכשיר אתכם כאנשי המקצוע המובילים בענף.
פתיחת קורס קריאת תוכניות עם אדריכל ליאור דהן. בסניף נתניה, מרכז הבנייה הישראלי. ברכת הצלחה לתלמידנו החדשים.
מפגש קהילת מעצבות פנים ואדריכליות, מרכז הבניה הישראלי
קורסים קרובים במכללה:
פיקוח בנייה
28/02/22 | קמפוס נתניה
8/3/22 | קמפוס ת"א-נווה צדק
3/4/22 | קמפוס חיפה
יזמות וניהול עסקי נדל"ן
27/3/22 | קמפוס נתניה
בטיחות למנהלי עבודה
למהנדסים והנדסאים בבניין

26/5/22 | קמפוס נתניה
עוזר בטיחות למנהלי עבודה בבנייה
7/3/22 | קמפוס נתניה
 קבלני אינסטלציה
23/3/22 | קמפוס נתניה
אוטם מורשה 
25/5/22 | קמפוס נתניה
ניהול פרויקטים ומפקח בנייה מוסמך 
29/3/22 | קמפוס נתניה
יוני 22 | קמפוס ת"א - נווה צדק
 קריאת תוכניות בנייה
19/5/22| קמפוס ת"א-נווה צדק
10/5/22 | קמפוס חיפה
בקרי סלילה
13/6/22 | קמפוס נתניה
לפרטים ולהרשמה: איילת אטון, מנהלת מחלקת קורסים מקצועיים 
טל. 09-9621702 | דוא“ל: [email protected]
נהול תפעול ואחזקת מבנים-מנהל מוסמך
ניתן להצטרף | קמפוס ת"א-נווה צדק
נהול אחזקות מבנים מורכבים-מנהל בכיר
27.2.22 | קמפוס נתניה
התחדשות עירונית
3.4.22 | קמפוס ת"א-נווה צדק
לפרטים ולהרשמה: שרה ברק | טל. 09-9621783 | דוא“ל: [email protected]
בברכת שבת שלום 
ערן רולס