לעולם אל תיתן לי ללכת
עדכונים ממועדון הספריה החדשה
לעולם אל תיתן לי ללכת

אישיגוּרוֹ במכירה מוקדמת

עוד מעט הוא כאן: לעולם אל תיתן לי ללכת, פסגת כתיבתו של זוכה הנובל, הסופר הבריטי ממוצא יפני קאזוּאוֹ אישיגוּרוֹ, "המדויק והנוגע-ללב שבספריו". במרכזו סיפור אהבה מתמשך ושובר-לב בין שתי צעירות וצעיר, קשר שמוטל עליו צלו של מסלול חיים ששלביו קוּבּעוּ מראש. החלה המכירה המוקדמת לחברי מועדון הספריה החדשה: הזמינו אותו ב-44 שקלים (במקום 94) והוא יישלח אליכם לקראת סוף יולי.

תמונת הסרט

טעימה מן הספר: פרק ראשון

"כשניתנת לך ההזדמנות לבחור, ברור שאת בוחרת אנשים מהסוג שלך. זה רק טבעי. בשום אופן לא הייתי יכולה להמשיך זמן ארוך כל־כך אילו הפסקתי להזדהות רגשית עם התורמים שלי בכל צעד שבדרך. ובכל אופן, אם לא הייתי מתחילה לבחור, איך הייתי מתקרבת שוב אל רות וטומי אחרי כל־כך הרבה שנים?

מאנגלית: אלינוער ברגר.

שלישיות לפי בחירתכם

רוצים ספרים נוספים? בבקשה

לצד ספרו החדש של אישיגורו משתתפים במבצע גם שני ספריו הקודמים שראו אור אצלנו, 'באין נחמה' ו'כשהיינו יתומים', רומאנים מלאי כוח רגשי ועמוקי מבט. תוכלו להזמין אותם בנפרד, ותוכלו גם לבחור ב"שלישיית אישיגורו" ולקבל את כל השלושה ב-120 שקלים! רוצים ספרים נוספים? הזמינו את הרביעייה "אישיגורו החדש + שלושה לבחירתכם". עד 31.7 בחצות.

אינסטגרם הספריה החדשה

אנחנו גם באינסטגרם

הנה דרך נוספת להתעדכן על המתרחש אצלנו: אתם באינסטגרם? מוזמנים לעקוב אחרינו!
תוכלו לראות שם, למשל, מה אמר מנחם פרי, עורך הספריה החדשה, על החלטת דירקטוריון מפעל הפיס להסיר את תמיכתו מן הפרס לסרט הזוכה בפסטיבל דוקאביב, וכיצד יכולים סופרים לשלול ממפעל הפיס יוקרה שאינו ראוי לה. 

הספריה החדשה, הוצאת הקיבוץ המאוחד / ספרי סימן קריאה
הירקון 23, ת.ד. 2104, בני-ברק 5112002
כתובתנו לפניות: [email protected]
טלפון: 03-5162704, 03-6163978