זוגות, שלישיות, חמישיות
עדכונים ממועדון הספריה החדשה
אתי החיים משחק הרבה

עכשיו בהנחת שבוע הספר

קצת יותר מחודשיים לאחר שראה אור, ואחרי שהתקבל בחום ואף בהתרגשות ונמכרו ממנו 30,000 עותקים – 'אִתי החיים משחֵק הרבה' של דויד גרוסמן חוזר למועדון ופותח את מבצע שבוע הספר שלנו. במהלך יוני תוכלו להזמין אותו במועדון הספריה החדשה ב-46 שקלים. ותוכלו לבחור בו גם במסגרת אחת מן החבילות שלנו לשבוע הספר, ולשלם עוד פחות!

חבילות מיוחדות לשבוע הספר

כל ספרינו משתתפים במבצע

כן, לראשונה בתולדות המועדון – כל הספרים שמופיעים באתר (ונמצאים במלאי) משתתפים במבצע! בחרו שניים, שלושה או חמישה ספרים, הזמינו את החבילה המתאימה וציינו בהערות את שמותיהם של הספרים שבחרתם.

2 ספרים ב-90 שקלים (כל ספר ב-45)
3 ספרים ב-120 שקלים (כל ספר ב-40)
5 ספרים ב-175 ספרים (כל ספר ב-35)

שלישיות לפי בחירתכם

ויש גם שלישיות מוגדרות

לא קל לבחור בין מאות ספרים, ולכן הכנו לכם גם שבע הצעות לשלישיות שבהן הבחירה היא מתוך קבוצת ספרים מוגדרת: האיטלקים, המתורגמים מאנגלית, הקלאסיקות הגדולות, ספריהם של ארבעה סופרים ישראלים אהובים, ספרי ברזיל ופורטוגל, שירה, והעיוניים שלנו. בחרו שלושה מן הקבוצה שאתם אוהבים, הזמינו את החבילה וציינו בהערות את שמות הספרים שבחרתם. 
כל שלישייה ב-110 שקלים.

אשה בורחת מבשורה - הצגה גרמנית

הנחה להצגה בפסטיבל יפו

ההצגה 'אשה בורחת מבשורה' לפי דויד גרוסמן בבימויה של ג'סיקה גלאוזה, שעלתה השנה בתיאטרון שאושפיל הגרמני – הפקה חזקה ומצוינת (ושונה מן ההצגה הנהדרת של חנן שניר) – מגיעה לפסטיבל התיאטרון הבינלאומי ביפו, ויש לנו הנחה מיוחדת בשבילכם. ההצגה בגרמנית עם כתוביות בעברית, ובסופה ייערך רב-שיח בהשתתפות גרוסמן ושחקני ההצגה.

הספריה החדשה, הוצאת הקיבוץ המאוחד / ספרי סימן קריאה
הירקון 23, ת.ד. 2104, בני-ברק 5112002
כתובתנו לפניות: [email protected]
טלפון: 03-5162704, 03-6163978