מבשרים את הסתיו
עדכונים ממועדון הספריה החדשה
חמור סמי ברדוגו

חמור – לפני החנויות

רוסלאן מגדל בחצרו חמור שנקלע אל דרכו. חייו נעים בין גידול החמור לבין מפגשיו המיניים עם חברו היחיד, האמריקאי סטיב. אך ברקע מצבו הנוכחי מצוי מאורע יוצא-דופן שהתרחש 24 שנים קודם לכן, שהספר חוזר אליו שוב-ושוב.
חֲמור, ספרו החדש של סמי בֶּרדוגו, הוא מאורע לא שכיח בספרות העברית. מוזמנים להיות בין ראשוני קוראיו: הספר במכירה בלעדית במועדון, במחיר השקה. יגיע לחנויות בדצמבר.

חתול

חתולים ספרותיים ועוד

"אשה שמעולם לא היו לה בעלי חיים קיבלה במתנה חתול. הביאו לה אותו בתוך קופסת נעליים, עם חורים במכסה". כך נפתח הרומאן הקצר "בורגנות", הכלול בספרה של נטליה גינצבורג 'ולנטינו'. לכבוד 'חמור' של סמי ברדוגו אנו מציעים ספרים נוספים שבמרכזם קשר עם בעלי-חיים: חתולים וכלבים, שפנים וסוסים, ציפורים, פיל אחד, ואפילו ג'וק אימתני (בספרה של קלאריס ליספקטור). עד 10.11 בחצות.

הסוסה

זיקוקין דינור

"אברמוביץ, בכישרונו האדיר, מצליח לשמור לאורך הרומן על מתח הקריאה שמזין את הטקסט מראשיתו... למרות גילה, 'הסוסה' מציעה לקוראים ולכותבים בעברית אופק ספרותי אחר: פיקרסקי, מתפוצץ, עולה על גדותיו. היא עדיין צעירה ופרועה וכותבים וקוראים יכולים לדהור עליה למחוזות ספרותיים של פנטזיה ודמיון". דרור משעני ממליץ על 'הסוסה' של מנדלה מוכר ספרים.

סתיו

סתיו

סתיו 2016. אליזבת בת 32. דניאל, החבר הכי טוב שלה, בן 101. בריטניה שסועה אחרי משאל הברקזיט. כשאליזבת ודניאל הכירו היא היתה בת שמונה והוא כמעט בן שמונים. זה לא הפריע להם לדבר שעות על גבי שעות ולהפוך לחברים.
אלי סמית, ילידת 1962, היא סופרת סקוטית מוערכת. ספרה 'סתיו', שהיה מועמד לפרס המאן בוקר, ראה אור החודש ב"ספרית פועלים – סיפורת" ומתארח במועדון.
הספריה החדשה, הוצאת הקיבוץ המאוחד / ספרי סימן קריאה
הירקון 23, ת.ד. 2104, בני-ברק 5112002
כתובתנו לפניות: [email protected]
טלפון: 03-5162704, 03-6163978