נגישות
בימים אלו אני מתחילה את תפקידי כמנכ"לית אלי"ע,
אני מתרגשת להיות חלק מהעשייה המאתגרת והמשמעותית של העמותה אשר צמחה מכיתת גן אחת וכיום מונה חמישה סניפים. 
עם כניסתי לתפקיד בקרתי בכל סניפי העמותה ונחשפתי לצוות מסור, מקצועי וחם אשר בראש מעייניו טובת הילדים.
תחילת השנה היא תקופה מרגשת ומאתגרת עבור כולנו, אך בעיקר עבור הילדים ומשפחותיהם, אני מאחלת הצלחה לילדים הממשיכים וכמובן גם לילדים החדשים המצטרפים למשפחת אלי"ע, אנו מחכים לכם בזרועות פתוחות. צוות אלי"ע עומד לרשותכם.
הורים וילדים יקרים, כולי תקווה כי תמצאו פה אוזן קשבת, טיפול מקצועי ותרגישו בטוחים ורגועים.
 
ברצוני להודות לוועד המנהל, לשותפים ולתורמים המלווים אותנו לאורך השנים והמאפשרים לנו עשייה ענפה למען ילדי אלי"ע.
באיחולי שנה פורייה, מלאת עשייה, שתענה על ציפיותינו.בברכה,
שירה זגורי
מנכ"לית
תהליך הסתגלות בגני אלי"ע
תקופת ההסתגלות מלווה בעומס רגשי עבור הילד אשר מקשה עליו לגלות פתיחות, לחשוף את יכולותיו וכישוריו ולהתפנות ללמידה. חשוב להכיל אותו בתקופה זו ולעסוק בתהליך ההסתגלות שלו לגן ולסביבה החדשה, להיכרות עמו ועם אופיו, עם הצרכים וההרגלים שלו. שלב האבחונים והערכות וכן הטיפולים השיקומיים יחלו לאחר סיום תהליך ההיכרות האישית עם הילד וההסתגלות שלו לגן.
להמשך קריאת המאמר כנסו
לומדת הדרכה מקצועית
כחלק מחזוננו להנגיש את המידע ולחשוף את עולמם של הילדים עם לקויות ראייה או עיוורון, פיתחנו לומדת הדרכה מקצועית. בלומדה תמצאו מידע חשוב על האנטומיה של העין ושלבי התפתחות מערכת הראייה. לקויות הראייה השונות, השלכות על התפקוד ועוד...
לכניסה ללומדה הקליקו
עמותת אלי"ע רואה חשיבות רבה בעידוד הילדים לעצמאות והקניית ביטחון ותחושת מסוגלות, אשר תקנה לילדים בעתיד ובבגרותם, יכולת התמודדות טובה יותר. על כן, התערבות טיפולית, טיפול והדרכה מהשנה הראשונה לחייו של הילד עם לקות ראייה או עם עיוורון היא קריטית ובעלת ערך רב.
התאמת סביבת החיים והמרחב החינוכי והטיפולי חיוניות לקידום ילדים עם עיוורון או לקות ראייה, אנו מזמנים ומעודדים את הילדים, לחקירה, לסקרנות, והשתתפות בחיי היום-יום. כך למעשה הילד רוכש מיומנויות ויכולות חדשות ואנו מאפשרים לו להתפתח וללמוד. 
Follow Us On Instagram
Follow Us On Google+