"הסדנה, לדעתי, ממש חשובה להבנה של איך להסתכל על דברים ובגדול. לרוב, הייתי נתקע בפרוייקטים, כאשר אני לא יודע לשאול את עצמי את השאלה הנכונה שתקדם אותי הלאה בפרוייקט"

הקורסים המוצעים משקפים מגוון תחומים בהם אנו רואים חיבור בין הלימודים לבין הגשמת חזון יצירתי. במסגרתם אנו בוחנים בהקשרים שונים תהליכי חדשנות וחשיבה יזמית, החל מהרעיון הראשוני, דרך הפיתוח היצירתי ועד ליישום טכנולוגי ועסקי של מוצר סופי.

הרעיון שלך. בבית שלנו.

HandZone היא תכנית האצה מקיפה המאפשרת הפיכת רעיונות למוצרים אמיתיים ב-6 חודשים מואצים ומוגברים של תכנון, פיתוח ועבודת צוות עם מומחים מובילים בתעשייה ובאקדמיה.
בסבב הראשון, שנפתח ביולי האחרון, וצפוי להסתיים בסוף ינואר 2020 משתתפים 6 מיזמים: 
Hand On - בעולם המטבח
Helxi - בעולם התחבורה על גלגלים
We hoop ו - Super Set בעולמות האימון האישי
Anicca בעולם ה  -Wellness
We Care בעולם ה - Digital Health.
במסגרת התוכנית נבנה מודל מנטורינג ייחודי בשיתוף עם הפקולטה לעיצוב (ובקרוב אף בפקולטות נוספות) בשם 'קליניקות' - צוות של איש סגל (מרצה, חוקר, יוצר) וסטודנט שמלווים את המיזמים בתהליכי העיצוב החל משלב חידוד הקונספט ועד תמיכה בבניית מודל עובד (MVP) לקראת הצגה מול משקיעים ושותפים פוטנציאלים.
שבוע היזמות העולמי 17-24 נובמבר 2019
במשך שבוע אחד בכל נובמבר, אלפי אירועים במסגרת שבוע היזמות העולמי מעודדים מליוני בני אדם בכ-170 מדינות לקחת חלק בפעילות יזמית.

הפעילויות המגוונות בשבוע היזמות בישראל מאורגנות על ידי גופים עצמאיים שרוצים לחגוג את העשייה, להעלות רעיונות, לחלום ולהשפיע. 
Follow Us On Instagram
Follow Us On Google+