example
 
ניוזלטר  ינואר 2019
example
סקירה ותחזית שנתית 2019

מיכל יוזפסון, מנהלת מערך ייעוץ , פיננסים ניהול הון פרטי .


שנת 2018 מסתיימת עם ירידות שערים חדות בשווקי המניות ומימושים באפיק החוב הסחיר. התנודתיות שצפינו הגיעה במלוא העוצמה, כאשר המניע לירידות הינם החשש מהאטה כלכלית. לאחר שנים של מדיניות מוניטרית מרחיבה מאוד והזרמת נזילות מאסיבית לשווקים, הבנקים המרכזיים  באירופה ובארה"ב מצמצמים את תוכניות ההרחבה הכמותיות, בארה"ב נמצאים במסלול של העלאות ריבית ואף בישראל עלתה הריבית לראשונה מאז 2015.

 
האם אסטרטגיות השקעה אלטרנטיביות עדיין רלוונטיות?

סיכום ביצועי קרנות הגידור בעולם למרבית שנת 2018 מאכזבות מאוד ובולטות בתשואה שלילית. חברת הייעוץ למוסדיים RA מפרסמת סקירה מורחבת לניתוח אסטרטגיות ההשקעה המרכזיות (מקרו, לונג/שורט, תנודתיות ושווי יחסי) לאורך שנים בתשואות ומדדי סיכון. מחברי הסקירה מציינים אסטרטגיות שלהערכתם פוטנציאל גבוה יותר לשנים הקרובות
דגשים בנוגע לחברות ציבוריות שפועלות בתחום הקנביס הרפואי

הרשות לני"ע מפרסמת דגשים למשקיעים על רקע הגידול במספרן של חברות הקנביס הרפואי הציבוריות, ומכיוון שמדובר בתחום פעילות מתפתח המושפע ממגוון של גורמי סיכון מהותיים, ובהם אי-ודאות רגולטורית בישראל ובמדינות רבות ברחבי העולם, יש חשיבות לכך שהמשקיעים יקדישו את תשומת הלב הראויה לבדיקת ההשקעה בתחום זה
example
קורס לשימוש בשיטות פיננסיות יצירתיות לרכישה ומכירת נדל"ן בארה"ב
OWNER FINANCING AND MANY MORE
המרצה - 
שי הלוי משקיע ויזם נדל"ן בארצות הברית החל משנת 2009 והיה מעורב כמשקיע וכיזם במעל 150 עסקאות נדל"ן.
לפרטים נוספים ורישום לחצו !
לאור הצלחת הסדנה נפתח מחזור נוסף
סדנה בנושא הסודות מאחורי הספר - "המשקיע הנבון" מאת: "בנג'מין גרהאם" - השקעה במניות ערך
עם מתי אלון, שותף מנהל קרן גידור פאלאדיס
מפגש ראשון
22 בינואר 2019
ללא עלות אך דורש רישום מוקדם
לפרטים נוספים לחצו !

"מאזינים השקעות"
אפליקציית התכנים של קבוצת פיננסים

באפליקציה ניתן להאזין לפודקאסטים חדשים מידי שבוע, לצפות בכל סרטוני הוידאו מכל הכנסים של קבוצת פיננסים, לעיין בכל המגזינים של "מגזין הבנקאות הפרטית" ולעיין בניוזלטרים.
ניתן לקבל זימונים לכנסים ולהירשם וכן לקבל הודעות על העלאת פודקאסטים וסרטוני וידאו חדשים בנושאי השקעות ושוק ההון.
להורדה לאנדרואיד לחצו !
להורדה לאייפון לחצו !
example
example
שוק המניות האמריקאי ממשיך להיות יקר

מנהל ההשקעות הראשי בחברת ההשקעות האמריקאית GMO מפרסם סקירה מורחבת בה הוא מציג את הנתונים העיקרים המבססות את עמדתו ששוק המניות האמריקאי יקר להשקעה. לדעתו שוק המניות נסחר במכפילים גבוהים מדי שאינם נתמכים בנתוני צמיחה מספקים ודרושות ירידות מחירים לא מבוטלות להתאמה למחירי השקעה ראויים
 
 
example
המיסוי הישיר בישראל – מאפיינים, עיוותים והצעות לשינוי

יורם גבאי ומיכאל שראל מפורום המחקר קהלת מפרסמים מסמך הצעות למדיניות בתחום המיסוי בישראל. על פי הניתוח בנייר העמדה, מדינת ישראל הצליחה להפחית את הנטל ושיעורי מס ההכנסה על יחידים וחברות, שמרה על רמת פרוגרסיביות גבוהה, התאימה עצמה באופן מלא למודל הכלכלי הגלובלי ושמרה על רמת חיכוך מתונה עם הציבור. היעד לפיו מערכת המס תהיה פשוטה, הוגנת ושוויונית יחסית לא הושג, ומדיניות המסים המשיכה במתן ההעדפות לסקטורים ולתחומים שונים גם כאשר לא היו לכך יתרונות כלכליים וחברתיים.
 
 
example
תחזית ואנגרד לשנת 2019

חברת ההשקעות הבינלאומית ואנגרד מפרסמת סקירה מקיפה לבחינת אסטרטגיות ההשקעה המומלצת לשנת 2019. ניתוח החברה מקיף ודן בכלל שווקי ההון בעולם תוך בחינת התרחישים הסבירים לשנה הקרובה. החברה אינה צופה מיתון בשווקים הבינלאומיים וממליצה על אסטרטגיות השקעה שמרניות לאור רמות התמחור השווקים.

להמשך קריאה >

 
example
האם מדינת הסטארט-אפ יכולה לגדול?

פרסום חדש של מרכז טאוב עוסק בהערכת יכולת צמיחה מגזר ההייטק בקרב מועסקים בישראל. חלקו של מגזר ההיי-טק בישראל עומד על כ 8- אחוזים בלבד מסך התעסוקה, אך חשיבותו למשק רבה: הוא מניב כרבע מתשלומי מס ההכנסה בישראל, והוא המקור לחלק ניכר מהערך המוסף הגלום בייצוא הישראלי. המסקנה העולה מהבדיקה היא כי הפוטנציאל להתרחבות נוספת של התעסוקה במגזר ההיי-טק מקרב האוכלוסייה הבוגרת בישראל נמוך יחסית למדינות אחרות, לכל הפחות בטווח הקצר.
 
 
example
כל הכתבות המקצועיות בניוזלטר, נועדו לשם מסירת מידע בלבד, ובשום אופן אין לראות בהן חוות דעת, הצעה, המלצה או יעוץ/שיווק לרכישה ו/או החזקה ו/או מכירה של ניירות ערך ו/או הנכסים הפיננסיים המתוארים בהן. הסקירות מתבססות על מידע אשר פורסם לציבור, אשר הכותבים מניחים כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצעו בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. המידע המופיע בכתבות , אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והניתוח המפורטים, לרבות הדעות המובאות, בסקירות ובכתבות, עשויים להשתנות ללא מתן הודעה נוספת. הכתבות הן על דעת הכותבים בלבד ומשקפת את הבנתם ליום כתיבתן. הכתבות והסקירות לא מהוות תחליף, בשום צורה שהיא, לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכיו המיוחדים של כל אדם. הכותבים ומו"ל הניוזלטר לא יהיו אחראים, בכל צורה שהיא, לכל נזק ו/או הפסד שייגרם כתוצאה משימוש בסקירות ו/או בכתבות המופיעות במגזין זה, ככל שייגרם כזה, וכן הם אינם יכולים לערוב ו/או להיות אחראים למהימנות, דיוק ושלמות המידע המפורט בכתבות ובסקירות. יובהר להלן כי הכותבים וכן המו"ל, עוסקים, במישרין או בעקיפין באמצעות חברות קשורות, בין היתר, במתן שירותי ניהול השקעות, ייעוץ השקעות, ניהול קרנות נאמנות, ניהול קופות גמל, ניהול קרנות פנסיה, חיתום ובנקאות השקעות וכתוצאה מכך, עשוי להיות להם עניין בניירות ערך ו/או הנכסים הפיננסיים הנכללים בסקירות ובכתבות, ככל שמפורטים כאלה, מעת לעת, לפני פרסום הסקירות והכתבות, בזמן פרסומם ולאחר פרסומם. הכותבים והמו"ל אינם מתחייבים ואין בסקירות ובכתבות משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מכל סוג של פעולה בהתאם לאמור בהן הסקירות והכתבות הנן רכושן הבלעדי של "פיננסים" ואין להעביר לצד ג', להעתיק, לשכפל, לצטט, לפרסם בכל אופן, להדפיס, לצלם, להקליט או להעתיק  את הכתבות, באופן מלא או חלקי, מבלי לקבל אישור מראש ובכתב.
Follow Us On Linkedin
Follow Us On YouTube