שלום רב,

ראיון עם מנכ"ל געש תאורה, דותן בוכסווילר, לקראת ראש השנה

 
תמונה zeus led
 


ראיון אישי לכבוד השנה החדשה עם האיש מאחורי "געש תאורה", המנכ"ל דותן בוכסווילר: הצצה לאן מועדות פני החברה בשנה הקרובה, מהן הפעילויות המתוכננות ומה הוא מאחל לעצמו וללקוחותיו. 


לצפיה בכתבה >>

 
 
פאנלד 60X60 לתקרת פיינליין
מוצר החודש
תמונה zeus led
 
 
חדש ב"געש תאורה" פאנלד 60X60 לתקרת פיינליין!
גוף תאורה שקוע, בעל דופן דקה (10 מ"מ) עם 40,000 שעות הארה לפחות וחסכוני במיוחד - 110 לומן לוואט. מתאים
להארת משרדים, מבואות כניסה, מעברים ציבוריים ועוד. 
 
 
 
 
 
אורמת טכנולוגיות
פרויקט החודש
 
אורמת טכנולוגיות

געש תאורה" החליפה את כל התאורה במפעל אורמת טכנולוגיות ביבנה לתאורת LED חסכונית ויעילה. החיסכון הצפוי: מעל 370,000 ₪ בשנה.
"געש תאורה" מתמחה בפיתוח וייצור פתרונות תאורה לשוק המקצועי, בשילוב פתרונות לבקרה ולתהליכי חסכון באנרגיה. במהלך הפרויקט הוחלפו במפעל אורמת מעל 1000 גופי תאורת LED, יעילים וחסכוניים. "געש תאורה" הייתה אחראית על נושא המימון, ההתקנה והאחזקה של גופי התאורה במפעל והתשלום יבוצע מתוך החיסכון בהוצאות החשמל.


להמשך הכתבה >>
 
CEILIGHT
לחשוב מחוץ לתקרה 
אורמת טכנולוגיות

"געש תאורה" גאה להציג קולקציה של עיצוב חדשני שמתחיל בגוף תאורה ונגמר בתקרה כולה. 

CEILGHT הינה סדרה של אריחי תקרה משולבים עם גופי תאורה, אשר מאפשרת לכל מעצב להטמיע את חותמו האישי על ידי משחק אינסופי של שילובים וכיוונים ולהעניק פן ייחודי משלו לכל פרויקט. המודל העיצובי שנבחר הינו דפוס של עלים חופשיים הניתנים לכיפוף על פי תכנון מראש. 
להמשך הכתבה >>
 

האם תאורת LED מסוכנת לבריאות? 7 מיתוסים שצריך לנפץ

 
תמונה ראיון עם עודד דרורי

השימוש בתאורת LED הולך וגובר בעולם בהתמדה, וגם בישראל. ערים ורשויות מקומיות, שכונות שלמות, מפעלים ומשרדים, מבני ציבור וגם בתים, מחליפים את התאורה הישנה בתאורת LED חסכונית.

כמו כל בשורה חדשה, גם כאן צצים ספקות ושמועות בנוגע להשפעה הבריאותית והסביבתית של תאורת הLED - החיסכון הפוטנציאלי וההשפעה על איכות החיים. אז במקום חששות מיותרים, כדאי להכיר את העובדות ולהעמיד דברים על דיוקם.
 
 
לצפיה בכתבה >>
 

"געש תאורה" בכנס השנתי של המועצה לבניה ירוקה

תמונה ראיון עם עודד דרורי

בשבוע שעבר השתתפה "געש תאורה" בכנס השנתי הבינלאומי של המועצה לבניה ירוקה. הכנס עסק במגוון סוגיות הקשורות בערים חכמות ובבנייה משמרת אנרגיה. במסגרת הכנס הציגה געש את אפולו - גוף תאורה חכם, אשר מערכת השליטה והבקרה בו מבוססת Wi-Fi והוא מותאם במיוחד לערים חכמות. גוף התאורה משמש פלטפורמה למגוון יישומים חיוניים לניהול העיר החכמה, כגון: מצלמה, חיישנים, גלאים ועוד, כל זאת במטרה להפוך אותו לחלק משמעותי מהשליטה בעיר המודרנית. 

 
 
געש תאורה | געש לד | קיבוץ געש 6095000 | טל. 09-9529393 | פקס. 09-9529439
[email protected] | www.gaash.com