במחצית שנת 2019 הקמנו את FUTURE מרכז היזמות והחדשנות של HIT, במטרה לבנות תשתית ליצירת  אקו-סיסטם בעל אופי יזמי ולפעול לשילוב תחומי יזמות וחדשנות במסגרת פעילות המכון. כיום, 6 חודשים ממועד הקמתו, מציע המרכז קורסים  אקדמיים, תכנית האצה Hand Zone ומפגשים מכווני חדשנות ויזמות. אלמנטים של פעילות יישומית  ושיתופי פעולה עם התעשייה הם בלב העשייה של הפעילות המתגבשת. 

עם הפנים לעשור החדש שבפתח אנו מעריכים כי חדשנות וטכנולוגיה, בשילוב מודעות חברתית ואקולוגית יהוו את המנוע שיוביל את המשך העשייה בתחומי היזמות והחדשנות העולמית, ונערכים להמשך פיתוח תרבות יזמית מולטי-דיסציפלינרית שתביא את שיח היזמות לתוככי הקמפוס בצורה משמעותית.

סדרת Meetups לסגל האקדמי

המרכז לחדשנות ויזמות Future מקיים, החל מסמסטר זה, סידרה של Meetups עבור כלל הסגל האקדמי במכון. 

תחרויות חדשנות מרחבי העולם 

פייסבוק וטוויטר התחילו כפרויקטים סטודנטיאליים מקומיים ויתכן שהדבר הגדול הבא יגיע מהסטודנטים שלכם. בדיוק מהסיבה הזאת ליקטנו עבורם ,מרחבי הרשת, רשימה מעוררת השראה של תחרויות חדשנות מרחבי העולם. יצירתיות זה שם המשחק וזה הזמן שלהם לעוף גבוה.

קורסי נוער  Junior Future HIT

כמרכז חדשנות במוסד אקדמי מוביל אנו בוחרים להשקיע בדור העתיד ולהכשיר אותו למצוינות במקצועות העתיד. תכנית ,Junior Future HIT  המופעלת ע"י בית הספר ללימודי תעודה, הינה יוזמה ייחודית שפותחה מתוך הכרה בבני הנוער כהון איכותי שיידרש להוביל את תחום ההייטק וזירת הטכנולוגיה של המחר בישראל.  
Follow Us On Instagram
Follow Us On Google+