חיי עם יעקב שבתאי
עדכונים ממועדון הספריה החדשה
כי היום עובר

כי היום עובר – מכירה מוקדמת

היא היתה בת חמש-עשרה והוא בן שש-עשרה כשנקשרו חייהם. עדנה שבתאי מספרת על חייה עם יעקב שבתאי, מגדולי הסופרים הישראלים, עד למותו מהתקף לב לאחר 31 שנות חיים משותפים. דמותו של שבתאי, חיי הכתיבה שלו וחייו האישיים הסוערים נפרשים כאן בגילוי לב, ללא טיוח. עוד בטרם הושלמה הדפסת הספר אנו מציעים אותו במכירה מוקדמת ובלעדית. שימו לב: הוא יישלח אליכם אחרי סוכות.

יעקב שבתאי

טעימה מן הספר

"נער שנראה כגבר – גבוה, רחב־כתפיים, ותלתלים שחורים שפוכים לו על מצחו, עמד שם לא רחוק מחבורת נערים ונערות ממחנה העבודה של השומר הצעיר בתל־אביב, שישבו על הדשא. עמד וגבו אליהם, כמתבדל בכוונה בעמידת סירוב, והִקשה את עורפו מול איש צעיר שניסה לדבר אליו. לא קלטתי דבר ממה שנאמר ביניהם כשעצרתי שם במרחק – אולי לחצי דקה, אולי לנצח – מרותקת לעוצמה שקרנה ממנו ולכהות האפלה שבפניו"...
ספרים חדשים

לכתוב על בני משפחה

פול אוסטר כתב על מותו של אביו. נתן זך כתב על מות אמו. הנק פרופר – על מחלת הסרטן של אשתו. אנה אנקוויסט כתבה על מות בתה בתאונת אופניים. אורלי קסטל-בלום כתבה על זיכרונות המשפחה. יהודית קציר – על האם המיתולוגית של השושלת. עשרים ספרים שמחבריהם מספרים בהם על בני משפחותיהם ועל יחסיהם עמם, וביניהם שלושה ספרים חדשים, עכשיו במועדון. עד 22.10 בחצות.

מתנת חג

יש לנו מתנה בשבילך

לכבוד החגים בחרנו תריסר ספרים נהדרים שתוכלו להזמין במחירי חג מיוחדים. ואם תזמינו כעת ב-100 שקלים תוכלו לקבל אחד מן התריסר הללו במתנה! בחרתם את הספר שתרצו כמתנת-חג? פשוט ציינו את שמו בשדה ההערות שבדף התשלום. הזמנתם ב-200 שקלים? תוכלו לבחור שתי מתנות-חג! מאחלים שנה טובה ומבקשים מראש את סליחתכם על עיכובים אפשריים במשלוח הספרים בתקופת החגים.

הספריה החדשה, הוצאת הקיבוץ המאוחד / ספרי סימן קריאה
הירקון 23, ת.ד. 2104, בני-ברק 5112002
כתובתנו לפניות: [email protected]
טלפון: 03-5162704, 03-6163978