קשרי משפחה
עדכונים ממועדון הספריה החדשה
הכול אודות ליהמן

הבלדה על האחים ליהמן

שניים חדשים בסדרת "ספרית פועלים – סיפורת": הכול אודות ליהמן מספר באופן קצבי ומבריק, וסוחף להפליא, את סיפורם של האחים ליהמן, מייסדי "ליהמן ברדרס". זהו סיפורה של שאפתנות עזה שעוברת מאב לבנו ושל הסחרור חסר השליטה שאליו היא יכולה להוביל. וגם: קוּקוֹלקָה של לאנה לוקס הוא סיפור של כוח רצון, תושייה ותשוקה עזה לחיים – סיפור על ילדים בלי הורים בשולי החברה. במועדון עד 30.4.

ילדות של נסיכה

ילדים להורים מרעילים

חדש בסדרת "קו אדום": ילדות של נסיכה, ספרה של הפסיכותרפיסטית דנית בֵּר, מספר על תופעה שממעטים לדבר עליה: הורות מנוכרת רגשית, פוגענית ומרוחקת, שמצלקת את הנפש. דנית בֵּר מביאה את סיפוריהם של מי שהיו ילדים להורים כאלה, הורים שמתעללים בילדיהם.
"ספר מאלף, שמציף, מנסח, מבהיר ומתאר תופעה שרק אם מכירים בה ומזהים אותה אפשר להשתחרר ממנה". (עופרה עופר-אורן)

אתי החיים משחק הרבה

גרוסמן החדש ועוד משפחות

משתתפים במבצע עוד עשרים ממיטב ספרי הספריה החדשה, במקור ובתרגום, שבמרכזם יחסים משפחתיים ומטעני הרגש הכרוכים בהם. ביניהם, עדיין במחיר השקה, אִתי החיים משחֵק הרבה, ספרו החדש של דויד גרוסמן, שכבר היה לרב-מכר. "נפלא וסוחף ומרגש ומסעיר", כתבה עליו לי-את הלר (שגם צילמה את התמונה); "מצאתי את עצמי עפה מעמוד לעמוד", כתבה אילה קרייזל.

ונשיקתי תהיה רוצחת

ציליה דראפקין בבית ביאליק

ביום חמישי 11.4 נחגוג בבית ביאליק את צאתו של 'ונשיקתי תהיה רוצחת' מאת ועל-אודות משוררת היידיש האמריקנית ציליה דראפקין. א.ב. יהושע יקרא שיר ביידיש, מיקה קרני הלחינה ותשיר משירי דראפקין, יערה שחורי ומנחם פרי ידברו, המשוררים סיון בסקין, חגית גרוסמן, אפרת מישורי, דורי מנור, אמיר סומר ונעם פרתום, יקראו, נוית בראל תנחה. כן, הספר גם זמין לקנייה במועדון. :-) חג שמח לכולכם.

הספריה החדשה, הוצאת הקיבוץ המאוחד / ספרי סימן קריאה
הירקון 23, ת.ד. 2104, בני-ברק 5112002
כתובתנו לפניות: [email protected]
טלפון: 03-5162704, 03-6163978