עיר הנדל"ן 2021 - ב-7 בדצמבר ענף הנדל"ן כובש את אילת! | יולי של אירועים לקהילות מרכז הבנייה | הממשלה החדשה חייבת לפעול בנחישות ולייצר משילות | גאווה ישראלית בסלובניה | בכירי ההנדסה והבנייה עם עגורנים ופאוד'ה | עדכוני הנדל"ן המסחרי של  Avison Young פרופרטק | פרויקט הצילום של חברי הצלם דן שיראי | ספרו החדש של אריאל פינטו, "פתק קטן פתק גדול" | משרות בענף הנדל"ן והבנייה | קורסים במכללת מרכז הבנייה ועוד...
11 - 23 ביולי 2021
משהו לקראת חג האהבה

תרופת הפלא לתכונה הכי מכוערת שלנו - "ואהבת לרעך כמוך זה כלל גדול בתורה"
רבי עקיבא אמר "ואהבת לרעך כמוך זה כלל גדול בתורה", ציווי הדורש מאיתנו לדאוג לשלומו ולטובתו של חברינו כשם שאנו דואגים לעצמנו. הציווי "ואהבת" הוא בכלל ציווי נגד יצר הקנאה בחברינו ובבני משפחתנו.
הקנאה היא היצר הכי רע, מכוער, משחית והורס יחסים באישיות שלנו.
הרמב"ן מדגיש שהציווי בתורה "ואהבת" אינו ציווי לאהוב את "רעיך", אלא לאהוב את "לרעך", שמשמעותה להתבונן בחבר שלנו במבט כמו שאנו מתבוננים על עצמנו ולפרגן לו ולבקש עליו. מאחר ואדם תמיד ירצה ויתפלל לקבל שפע רב, ולכן ישאף ללא קנאה שגם חברו או אחיו יקבל שפע כמותו.
בתלמוד מופיע הכלל "כל המבקש רחמים על חבירו נענה תחילה". מדובר בעיקרון מוסרי המבוסס על עקרון הגמול – ״מידה כנגד מידה״ – שה׳ מתגמל בני אדם בהתאם להתנהגותם ולכן יתגמל את האדם על הבקשות שלו על אנשים אחרים. אם תבקשו על חבריכם משהו כמו בריאות או זיווג או צאצאים או הצלחה, על פי התלמוד בדיוק מה שתבקשו על חבריכם תקבלו יותר מהר לעצמכם.
אגב לי ולחבר יקר יש הסכם. כל אחד מאיתנו מתפלל ראשון קודם על חברו ועל משפחתו כולל הזכרת כל שמות הילדים, לי ברור שהתפילה של חברי עלי ועל משפחתי, הרבה יותר חזקה משלי על עצמי. (חוץ מזה בגלל שאני "כיפה שקופה" והוא דתי, אז אני מתפלל שחרית עם התפילין והוא שלוש תפילות - עסקה יותר טובה).
מנסיוני אני מעיד כי התפילה והרצון שלחברים שלי יהיה טוב ושפע גדול רוחני וגישמי לא פחות ממני, הוא אימון כמו של שריר. ככול שאני מתפלל ומבקש על חבריי יותר ומרבה ב"ואהבת לרעך כמוך", ככה הרבה יותר קל לי לבקש עליהם שפע וטוב מהשמים, ממש כמו אימון של שריר. זה נהיה קל מפעם לפעם.
ועוד משהו קטן, מאחר והקנאה היא מהתכונות הכי מכוערות שאני מכיר, שעושה רע לסביבה אבל הכי הרבה היא פוגעת באדם המקנא. קנאי לעולם לא יהיה אדם שמח בחלקו ולעולם לא יהיה מאושר. אדם קנאי תמיד יקנא בחבריו ובבני משפחתו ולא חשוב כמה הרבה יהיה לו, אז כדאי להרבות בתרופה לקנאה והיא "ואהבת לרעך כמוך".
שבת שלום ותרבו ב ואהבת לרעך כמוך.
ערן רולס
ב-7 לדצמבר 2021 ענף הנדל"ן כובש את אילת!
ועידת עיר הנדל"ן מבית מרכז הבנייה הישראלי, מפגש הפסגה המוביל של צמרת הנדל"ן, זה מעל 20 שנה!  

🔸 3 ימים מרתקים של העשרת ידע, הרצאות ומפגשים עם השחקנים המובילים בתחום, הופעות חיות, ערבי גאלה ומסיבות!
🔸 8 ועידות מקצועיות ועשרות פאנלים, רבי שיח ושולחנות עגולים בנושאים הכי אקטואליים
🔸 9 בתי מלון מובילים
🔸 300 מרצים ודוברים מן הענף
🔸 4000 + משתתפים מכל האקו סיסטם הנדלנ"י

עיר הנדל"ן של ישראל - האירוע המרכזי של ענף הנדל"ן
7-9 בדצמבר 2021 | מלון הרודס אילת
אם את/ה לא כאן, את/ה לא בנדל"ן
 
הקליקו להרשמה לוועידה
הקטל, הרציחות והכאוס במגזר הערבי ממשיכים להשתולל

בשבוע שעבר היה זה תורו של ניסים אבו ג'אבר, בן 25, מכפר קאסם שנורה למוות בכפרו, ויום לאחר מכן נרצח בקלנסווה בקר נטור בן 46.
הנרצח בכפר קאסם הוא הרביעי או החמישי מאותה המשפחה, שנרצח בשנים האחרונות.
אם זה היה נרצח יהודי, השב"כ היה לוכד את הרוצח תוך יומיים, אבל נראה שדם של ערבים במדינת ישראל שווה פחות.
התופעה נוראית, מדינה מתוקנת לא יכולה להשלים עם רציחות ואלימות כזאת בשטחה. רק לפני חודשיים ראינו איך כנופיות הפשע הערביות, שלא מפחדות מהמשטרה ואפילו לא ממג"ב, מובילות את כל ההתפרעויות, כולל שימוש בנשק חם בערים המעורבות.
הממשלה החדשה חייבת לפעול בנחישות לייצר משילות.
נבחרת ציבור נידונה לעשר שנות מאסר על לקיחת שוחד

עונש כבד מאד שעשוי להיות תמרור אזהרה לבאים בתור וכלי להדברת השחיתות השילטונית.
ירון הלוי, שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב, שהטיל את העונש הכבד ביותר שהוטל בישראל על עבירות שוחד, הציב רף חדש במלחמה בשחיתות ועל כך מגיע לו מאיתנו האזרחים הפשוטים יישר כוח גדול.
מדינה החפצה להתקיים על ערכי הדמוקרטיה חייבת להיות מדינה שבה המחוייבות לערכי הצדק, היושר, היוקרה והלחימה בשחיתות הנם בראש סדר העדיפויות.

 
יום עיון למנהלי הגרעינים של קרן קהילות
בשבוע שעבר הגיעו ליום עיון במרכז הבנייה הישראלי מנהלי הגרעינים של קרן קהילות. יום העיון התקיים במסגרת קורס יזמות וניהול נדל"ן "שנתפר" במיוחד עבור הקרן. הקורס מקוון, במטרה לכלול משתתפים רבים מכל רחבי הארץ. לוקחים בו חלק כ 50 מנהלי גרעינים וסגניהם.
 קרן קהילות מפתחת ותומכת בגרעינים תורניים המוקמים ברחבי המדינה. 
ארוחת ערב לבכירי קהילת ההנדסה וצפייה בגמר היורו
במסגרת חיזוק הקשר של מרכז הבנייה הישראלי עם הקהילות השונות מהענף, נערך ערב בשיתוף קבוצת דן ליר בראשות אלי סעדה היו"ר ועומר שושני המנכ"ל. קבוצת דן ליר כוללת את החברות: דן ליר – חברה לביצוע עבודות איטום בפרויקטים מורכבים ותשתיות, פולידן – חברה למכירת ושיווק מוצרי איטום ופתרונות איטום ובריק נורני – חברת איטום לפרויקטים לבנייה רוויה בשותפות עם י.ח דמרי.
הערב הוקדש לקהילת בכירי ההנדסה וכלל כ-45 בכירים מהענף: בעלי חברות, מנכ"לים, סמנכ"לי הנדסה, מהנדסי ביצוע ועוד. מבין החברות שנציגיהם השתתפו בארוחה: פרשקובסקי, בסט, עץ השקד, אשטרום, AM  הנדסה, האחים מרגולין, אלה בן נון, קבוצת אביב, קבוצת קרסו, האחים אבו עייש, גרופית, ניצן ענבר מהנדסים ועוד רבים וטובים. במסגרת הערב נערכה ארוחת ערב חגיגית סביב שולחן אבירים שכללה סבב היכרות בין כלל המשתתפים. לאחר מכן ערכנו מינגלינג איכותי על כוס יין ובירה ולקינוח נערכה צפייה משותפת על מסך ענק של גמר היורו, אליה הצטרפו עוד כ-100 מחברי הקהילות השונות של מרכז הבנייה הישראלי. הערב כולו נערך בבית השקוף שבמרכז הבנייה הישראלי.
יום עיון מקצועי בנושא חומרי בידוד ותקן אש בשיתוף איגוד היועצים לבנייה ירוקה
שיתוף פעולה חדש יוצא אל הפועל והפעם בין מרכז הבנייה הישראלי ואיגוד היועצים לבנייה ירוקה.
יום העיון המקצועי עסק בנושא בידוד תרמי ותקן האש המקושר אליו. יום העיון הורכב מהרצאות מקצועיות לצד מומחים מתעשיות הבנייה שהעבירו הרצאות טד קצרות על מוצריהם ושיטות העבודה שלהן. מבין הנושאים שדוברו: תקני אש והכנת הפרויקט לאישור מהנדס בטיחות אש, בידוד תרמי – חומרים ושיטות שונות, חיפויים חיצוניים באמצעות אבן ועוד. החברות אשר לקחו חלק ביום העיון המקצועי: טמבור, אורבונד, תרמוקיר, פארגון – קבוצת ברנע וקל מוצרי בידוד. יום העיון הובל מבחינה מקצועית ע"י נציגי הארגון – נעמי גלברט, מנכ"ל האיגוד – אודי חן ואננ גולדין ממשרד גולד הנדסה.
ביום העיון נכחו כ-70 משתתפים, רובם יועצים לבנייה ירוקה חברי הארגון, ובנוסף אליהם הגיעו מפקחי בנייה מהמועדון של מרכז הבנייה הישראלי ואנשי מקצוע נוספים.
בתום יום העיון נערך סיור מקצועי בבית השקוף לכל היועצים שנכחו בכנס.
סיור מקצועי בבית השקוף לעובדי קבוצת רד בינת נכסים
החברה מהווה את זרוע הנדל"ן של "רד בינת" אשר לה נכסים רבים לתעשייה, מסחר ומשרדים באזורים מבוקשים ביותר כגון רמת החייל, הר החוצבים בירושלים ואחרים.
מבנים אלו מתאפיינים בניהול מקצועי וגבוה ובשילוב מערכות בקרת מבנה, מערכות אלקטרומכאניות ורמת גימור ותכנון גבוהה.
חברי הקבוצה הגיעו לסיור בבית השקוף במסגרת קורס מקצועי אשר מועבר ע"י מכללת מרכז הבנייה הישראלי בתחומים של אחזקת מבנים וניהול נכסים. חברי הקבוצה נמנים על מנהלי המבנים והאחזקה של החברה בכל אתרי החברה ברחבי הארץ. הלימודים מתקיימים באופן משולב באולם ההרצאות של החברה וכן במרכז הבניה הישראלי, תוך שילוב סיורים מרתקים ותכנים מקצועיים, כל זאת עם מניפת המרצים במרכז הבניה הישראלי.
במהלך הסיור זכו חברי הקבוצה לקבל זרקור מיוחד על תחום מיגון המרחבים המוגנים ומערכות סחרור אוויר מטעם מומחים בחברת תעשיות בית אל אשר מייצרים מערכות סמויות מתקדמות ביותר. 
בכירי ההנדסה והבנייה עם עגורנים ופאוד'ה
ערב קסום לחברי "קהילת בכירי ההנדסה והבנייה" של מרכז הבנייה הישראלי התקיים השבוע בשיתוף חברת המנופים המובילה י.ב.ניר עגורנים, בהשתתפות 120 סמנכלי הנדסה ומהנדסים בכירים, נציגים ונציגות מחברות הבנייה, היזמות וניהול הפרויקטים החשובים בישראל.
המפגש התקיים במרכז הלוגיסטי של י.ב. ניר עגורנים בנתניה. החברה המנוהלת על ידי ניר ברדה, שיחד עם אחיו אפי ופינקו הקימו חברה מקצועית, המוכרת ומשכירה מנופים, מעליות משא וגנרטורים של מרבית היצרנים המובילים בעולם, מתוך תפיסה להיות ממוקדים בלקוח ולא בצרכי היצרן של המנוף. השיטה הזאת מבטיחה התאמה מדוייקת בין צרכי הלקוח ומחירים אטרקטיביים. אם יש משהו משותף שאופייני לניר ואחיו זה הנשמה, הנתינה והלב הענק. מי שמכיר את משפחת ברדה, יודע שהוא לא קונה רק עגורן, הוא מקבל נשמה עם הרבה נתינה.
שיא האירוע היתה ההרצאה המאלפת של ליאור רז (דורון) יוצר הסדרה פאוד'ה מהמצליחות ביותר בנטפליקס. גאווה ישראלית גדולה.
אני רוצה להודות אישית לניר ברדה מנכ"ל החברה ולכל צוות מרכז הבנייה הישראלי ובמיוחד להדר סייג מנהלת "קהילת בכירי ההנדסה והבנייה" של מרכז הבנייה הישראלי.
מוזמנים לקרוא את עדכוני הנדל"ן המסחרי של  Avison Young פרופרטק
אולי הזדמנות הנדל"ן הבאה שלכם תגיע משם...
עסקאות | עדכונים | חדשות | הזדמנויות
▼הקליקו לקריאה▼
דור דוד ועינת יגבס‎, חבריי - כותבים על היכרותנו, על ט' באב ועל השביליסטים
תשעה באב .
לג בעומר לפניי שנתיים עברנו לגור במושב מירון שנים חיכינו שרבי שמעון יזמין אותנו לגור אצלו ופתאום זה קרה בין הסגרים .. חבר יקר מחוות הנמורה אמר לנו בהתרגשות אתם יודעים שביל ישראל עובר ממש במירון וככה יום אחרי מצאנו את עצמנו מארחים כל ערב חברה מתוקים ובגלל שיש סגר אז מגיעים המון חברה יושבים יחד אוכלים ארוחת ערב וממש נהנים זו היתה התקופה שהתחילו את השביל מהצפון לדרום עד כאן הייתה הקדמה..
השנה אחרי חגי תשרי יצאו כמויות אדירות של שביליסטים מהדרום לכיוון הצפון הכינו אותנו שהולכת להיות עונה עמוסה במטיילים ואני ודור קצת נלחצנו מצד אחד אנחנו ממש רוצים לארח מצד שני כבר אי אפשר להכניס כמויות כאלה הביתה אני צריכה ללדת ולא מתאים שבגלל שנלד נצטרך לוותר על כל האירוחים וגם החניון לילה שלידינו ממש לא מזמין שישנו בו .. ואז מתחיל הסיפור של השגחה פרטית ואהבת ישראל ..
בהשגחה מטורפת הגיע אלינו ערן רולס היקר הוא היה בצפון בטיול יום כיף לעובדים שלו ואיך שהוא הם הגיעו אלינו לחצר
הכרנו בנאדם רגיש במיוחד תוך כדי הגיעו שביליסטים אלינו הוא ישר הזמין אותם לאכול ואז הבנו שהוא בעצמו מטייל את שביל ישראל עם חבורה מיוחדת והם יוצאים למקטעים אחת לכמה זמן ויש לו אהבת הארץ בצורה שמעוררת השראה התחלנו לדבר סיפרנו לו על הדילמה שלנו והוא ישר הודיע שהוא ידאג לסיפור .. אחרי פחות מחודש הגיעה אלינו ציליה ענקית הוא דאג שיבנו שירותים ומקלחת בחצר ואיכשהו נהיה מתחם לחברה של שביל ישראל ... תוך כדי שמקימים את המתחם זוג חברים החליט להתחתן ולא היו לו רצונות ואמצעים אז החליטו להתחתן אצלנו בגינה במתחם שערן הרים זה סיפור על אהבת חינם ערן הגיע בפשטות אלינו היה רגיש לקלוט את הסיפור שלנו פתח את הלב אלינו ולעם ישראל ועם הלב בגדול שלו שימח חתן וכלה ומאות שביליסטים שזכו לישון במתחם החדש בחצר שלנו דווקא היום אני בוחרת לכתוב על זה כי דווקא היום כשנחרב הבית אנחנו זוכים להכיר אדם מיוחד כמו ערן שבעזרת הרצונות והמעשים שלו הוא מזרז בשמיים את בניית הבית השלישי תודה ערן היקר יהי רצון שהשם ישפיע עליך ועל כל הקשורים בך שפע של שמחה שאינה תלויה בדבר.
ט' באב - רק אהבת חינם, ערבות הדדית, קבלת השונה יביאו לגאולה.
גאווה ישראלית!

150 קציני צה"ל צנחו אתמול בסלובניה לציון יום הולדתה ה-100 של הצנחנית, גיבורת ישראל, חנה סנש.

פרשת השבוע - ואתחנן
זמני כניסת השבת: 
ירושלים: 19:06 | ת"א: 19:23 | חיפה: 19:17 | ב"ש: 19:23
הקליקו לקריאה: דוגמא אישית בפרשת ואתחנן
"ישראל, טוקיו" של הצלם דן שיראי
פרויקט הצילום של חברי הצלם דן שיראי: "ישראל, טוקיו" מתעד את ענפי הספורט השונים המשתתפים באולימפיאדה, ואת חברי המשלחת שמייצגים את ישראל באולימפיאדת טוקיו 2020. הספורטאים הישראלים לקחו חלק בצילומים אומנותיים אשר צולמו באתרים שונים ברחבי הארץ.
מטרת הפרויקט היא להדגיש, דרך הספורטאים ודרך הצילום, את העוצמה, האסתטיקה והריגוש של עולם הספורט. כמו גם ליצור פלטפורמה שתמנף, תעצים ותחבר קהלים חדשים לעולם הספורט ולשלל הענפים המשתתפים במשחקים האולימפיים ביניהם ג'ודו, בייסבול, טריאתלון, שחייה צורנית, רכיבת סוסים ועוד.

כך כותב דן שיראי:
המשחקים האולמפיים יצאו לדרך, זו תרומתי הקטנה לחיבור בין ספורט לתרבות. תודה לערוץ הספורט על החיבוק והבנת החשיבות של פרויקט שכזה. בהצלחה לספורטאים ובשורת טובות לכולנו.
"לאורך ההיסטוריה האנושית, נהגו מדינות להשתמש בספורט להאדרת המשטר. בספורט מעורבים פוליטיקה, כלכלה, טכנולוגיה, רפואה, הימורים והרבה מאוד כסף ועוד ועוד. הספורט הוא הדרמה בהתגלמותה. יש בה יצריות, קנאה, מתח אך גם אהבה ויופי".
בחרתי רק חלק מהתמונות.
דן שיראי, צלם
הכנסו לעמוד הפרויקט
חיפשתי מילות שיר שמתאימות לזוית הצילום....
מצאתי בארכיון את המנון קיבוץ עין גב עד לשנות ה 50:

את הכינרת, הים לרגלנו
את היפה הפרועה
האירי פנייך לקראת עוז ידינו
אותך נרתק בעוצמה
סערה על הים, הכינרת זועפת
גלים ייאבקו עם החוף
כהד הסערה את נפשנו אופפת
התשוקה להניף המנוף.
מתכוונים לטוס לחו"ל? חשוב לקרוא
מתוך עמוד הפייסבוק של חן וינקלר
 
חשוב! חושבים לטוס? קורונה? מה עליכם לדעת....
אנחנו קבוצה של שישה חברים שיצאנו להפלגה בסיציליה. על פניו כמעט בלי לפגוש אנשים. באויר הפתוח… אבל… לפני הטיסה חזרה בבדיקת PCR נמצאו שני חברים מאומתים. זן דלתא, ההודי. כולנו מחוסנים! מיד הכניסו את כולנו לבידוד לעשרה ימים . לאחר עשרה ימים נבדקנו שוב ונמצאנו כולם חיוביים (100 ״הצלחה״ לחיסון), לכולנו יש תופעות קלות , ריח , כמו שפעת , כאבי פרקים כאב ראש… עוברים…בקטנה. מיד קיבלנו הודעה על עוד עשרה ימי בידוד, מזכיר, לא בבית… מלון קטן… סאגה. אוכל? תרופות? בקיצור בלי אמא אבא וחברים שיעזרו…
מסתבר שבאיטליה אתה אמור להיות בבידוד לפחות 21 יום אם אתה מאומת. לידיעה, גם לאחר חודש כנראה שתהיה מאומת בבדיקת PCR והטיסה הביתה מתרחקת … אחרי 21 יום גם אם אתה מאומת אתה יכול לצאת מהבידוד. השאלה מתי ניתן לטוס עדיין לא ברורה. אבל הספירה שלי של ה 21 יום מתחילה רק מאתמול. היום שקיבלתי אישור מאומת רשמי. בקיצור… לטוס בתקופה זאת זה הימור! דעו ושקלו החלטתכם. בימים אלה הקורונה שוב משתוללת בעולם.
ספרו החדש של אריאל פינטו, "פתק קטן פתק גדול"
אני שמח לספר לכם על השקת ספרו החדש של חברי הטוב אריאל פינטו, "פתק קטן פתק גדול", שבו הוא מזקק את כל הניסיון רב השנים שלו בתור מנכ"ל בחברות הכי גדולות בישראל.
אני מכיר את אריאל הרבה שנים, והוא אחד מהמנהלים המובילים והמצליחים ביותר בארץ. אם אתם עובדים בתחום הניהול, המכירות או השיווק, או שאתם בעלי עסק משלכם, אז שווה לקרוא ולקחת השראה מהשיטות והכלים שאריאל פיתח והשתמש בהן במשך 30 שנות קריירה.
הספר שלו זו מתנה מדהימה עבורכם, עבור הכפיפים והחברים לעבודה שלכם, וגם עבור הלקוחות שלכם.
מוזמנים להיכנס לקישור ולהזמין!
אנחנו מתמחים בלהגשים חלומות בעיצוב....
עם יש לכם חברה או חבר שחלמו לעסוק בעיצוב אז אצלנו בבית הספר אולטימה של מרכז הבנייה הישראלי אוהבים להגשים חלומות...
לפרטים ולהרשמה הקליקו / התקשרו לשרה ברק טל. 09-9621783 | דוא“ל: [email protected]
הצלחה שאפשר לבנות עליה!

בואו להגשים קריירה מצליחה במקצועות הנדל"ן
במכללת מרכז הבנייה הישראלי - המכללה המובילה בענף הבנייה בישראל כבר 3 עשורים!
סגל המרצים הטוב בארץ יעניק לכם את הכלים הטובים ביותר ויכשיר אתכם כאנשי המקצוע המובילים בענף.
קורסים קרובים במכללה:
עוזר בטיחות למנהלי עבודה בבנייה
26/7/21 | קמפוס נתניה
ההרשמה בעיצומה!
פיקוח בנייה
2/8/21 | קמפוס נתניה
ניהול פרויקטים ומפקח בנייה מוסמך 
16/8/21 | קמפוס חיפה
21/12/21 | קמפוס ת"א
אוטם מורשה 
26/7/21 | קמפוס נתניה
קבלני אינסטלציה
3/8/21 | קמפוס נתניה
ייעוץ משכנתאות
ספטמבר 2021 | קמפוס נתניה
בקרי סלילה
אוגוסט 2021 | קמפוס נתניה
 קריאת תוכניות בנייה
5/8/21 | קמפוס נתניה
בטיחות למנהלי עבודה
14/10/21 | קמפוס נתניה
לפרטים ולהרשמה: איילת אטון, מנהלת מחלקת קורסים מקצועיים 
טל. 09-9621702 | דוא“ל: [email protected]
או הקליקו כאן
קורס מנהל נכסים בכיר למבנים מורכבים
15/8/21 | קמפוס נתניה
ניהול תפעול ואחזקת מבנים
30/8/21 | קמפוס נתניה
לפרטים ולהרשמה: שרה ברק | טל. 09-9621783 | דוא“ל: [email protected]
  או הקליקו כאן
*משרה JB117 - הנדסה*
מהנדס/ת ביצוע לרכבת הקלה 
 - לחברת ניהול פרויקטים  
 
דרישות: מהנדס\ת רשומ\ה בפנקס המהנדסים.
ותק מקצועי של 10 שנים לפחות.
ניסיון מקצועי של לפחות 5 שנים כמנהל/ת בשלב הביצוע של פרויקט תחבורה יבשתית. 
רק פניות רלוונטיות ייענו.
*משרה JB92 - הנדסה*
מנהל/ת אזור - לחברת נדל"ן יזמית גדולה אזור המרכז    
 
לחברה  המתמחה במגורים מסחרי והייטק
דרוש/ה מנהל/ת פרויקטים, מהנדס/ת
המגיע/ה מרקע של ביצוע / פיקוח לניהול אזור בעל 4-5 פרויקטים מגוונים • טיפול בכל הקשור לתהליכי הפרויקט • תכנון פיקוח בקרה תקציבית וכו.
*משרה JB114 - הנדסה*
סמנכ"ל הנדסה לקבוצה יזמית גדולה אזור המרכז  
 
לחברה העוסקת בייזום ותכנון מגורים / התחדשות עירונית, מניבים ועירוב שימושים, בהיקפים גדולים.
דרוש/ה סמנכ"ל הנדסה לניהול מערך ההנדסה של כל הקבוצה.
ניהול מערך ההנדסה מלמעלה, קידום ביצוע לפרויקטים מורכבים.
איש/ה של אנשים, בעל/ת יחסי אנוש מצוינים • כפיפות למנכ"ל.
דרישות:
ניסיון בניהול ייזום, תשתיות, מגורים
וקידום ביצוע בפרויקטים מורכבים.
*משרה JB86 - הנדסה*
מנהל/ת פרויקטים להקמת מבנה תעשייה באזור אשדוד

לחברה קבלנית יזמית דרוש/ה מנהל/ת פרויקטים המתמחה בניהול והקמה של מבנה תעשייתי.
נסיון של 10-15 שנים לפחות בפרויקטים דומים (לא בתחום המגורים).
*משרה JB55 - הנדסה*
מנהל תחום הנדסה לחברה קבלנית יזמית
 
דרוש/ה מנהל/ת תחום הנדסה לחברה קבלנית יזמית בפריסה ארצית.
מנהל/ת הנדסה המגיע/ה מניהול פרויקטים מורכבים • מתמחה בכתיבה, הגשה ניתוח וניהול מכרזים • תמחור והצעות מחיר •  אוטוריטה בתחום •  בעל/ת ניסיון שטח של לפחות 6-5 שנים • יכולת ראיה מערכתית- וירידה לפרטים קטנים • הכרה עם ההתחדשויות האחרונות של הענף •  הבנה וניסיון בתמחור פרויקטים יזמיים • ניהול פרויקטים וניהול כל מערך ההנדסה של החברה • משרת אמון.
*משרה JB116 - הנדסה*
מנהלי תכנון -לחברה העוסקת במתן שירותי ניהול ופיקוח הנדסי  
 
לחברה המתמחה במתן שירותי ניהול ופיקוח הנדסי,  דרושים מנהלי תכנון
בעלי ניסיון של 7 שנים לפחות, בניהול פרויקטים גדולים: מגורים, מסחר ומשרדים – אדריכלים/מהנדסים.
לעבודה מאתגרת ומתגמלת באזור המרכז.     
רק בעלי הניסיון הדרוש ייענו.
*משרה JB91 - הנדסה*
מנהל פרויקטים- להקמת פארק הייטק חדש- אזור ירושלים
   

לחברה יזמית דרוש/ה מנהל/ת פרויקטים, מהנדס/ת, בעל/ת ניסיון של 10 שנים לפחות בפרויקטים דומים, תעשיה ועתירי ידע.  מעורבות ובקיאות בכל השלבים של הפרויקט. כפיפות למהנדס ראשי וסמנכ"ל הנדסה של החברה.
איוש מיידי ככל שניתן.
יתרון למועמד/ת ירושלמי/ת או מהסביבה.
יתרון למועמד/ת מחברה יזמית.
*משרה JB107 - הנדסה*
מנהלי פרויקטים לחברה העוסקת בניהול ופיקוח פרויקטים הנדסיים
 
לחברה מעולה וידועה בתחום ניהול פרויקטים הנדסיים, דרושים מנהלי פרויקטים איכותיים בלבד!
ניסיון בניהול 5-10 שנים.
מהנדסים עם ניסיון ורצון להצליח המעוניינים להיכנס למערך חברה שהיא בית.
תחומי התמחות וניסיון מחברות ניהול או יזמות בלבד! (לא ביצוע).
ניהול מרמת הקבלן ומעלה, עבודה שוטפת מול מתכננים ורשויות.
*משרה JB71 - הנדסה*
מהנדס/ת אזרחי/ת לבנייה רוויה - אזור גוש עציון    

דרוש/ה מהנדס/ת אזרחי/ת רשומ/ה לחברה העובדת בעיקר באזור גוש עציון, עבור משרת ניהול אתרי בנייה רוויה - ניסיון בבנייה רוויה חובה.
תפקיד שטח כולל רכב. 
בברכת שבת שלום
ערן רולס