מכירה מוקדמת סוערת
עדכונים ממועדון הספריה החדשה
אמנות השמחה - מתקרב

הסיציליאנית

אמנות השמחה מאת גוֹליארדה סַפּיינצה הוא פצצה ספרותית שהוטלה על סף המאה ה־21 באיחור של שלושים שנה – רומאן סוער וטוטאלי שכאשר הסתיימה כתיבתו סירבו כל המו"לים באיטליה להוציאו לאור. כעבור שלושים שנה הפך להצלחה כבירה, הוכר כ"יצירת מופת עוצרת נשימה" ותורגם ל-15 שפות. המהדורה העברית עוד מעט כאן! הזמינו אותה מראש, במכירה מוקדמת, והספר יישלח אליכם אחרי ה-17.5.

אמנות השמחה מודפס ודיגיטלי

צמד: מודפס ודיגיטלי

גיבורת הספר החושנית ושלוחת־הרסן היא מוֹדֶסטה, אשה משוחררת מקיבעונות מגדריים המטפחת קשרים אינטימיים עם שלוש נשים וארבעה גברים. ילדת הסחבות הסיציליאנית מתמקמת בבגרותה בראש משפחת אצולה כאשה אנרכיסטית ואתאיסטית. קורותיה הדרמתיים (בתרגומה של שירלי פינצי לב) ממלאים 620 עמודים שקשה להפסיק לקרוא. הפתרון? קבלו עותק דיגיטלי קל לניוד לצד המודפס, בתוספת 20 שקלים בלבד.
נוכח הים

עוד גיבורות סוערות

מלוות את מודסטה של ספיינצה עוד גיבורות ספרותיות סוערות שכתבו נשים: אגוסטינה גיבורת 'טירוף' של לאורה רסטרפו, דֶליה ואמא שלה ב'אהבה מטרידה' של פרנטה, ארצ'לי של מורנטה, הגיבורה O של פולין ריאז', ואחרות. ואחת שכתב גבר: 'נוכַח הים' של דוד פוגל חוזר בהדפסה חדשה אחרי תקופת היעדרות. גינָא שלו נוסעת עם בַּארט לחופשת קיץ, ונוכח הים והשמש חווה התפרצות עזה של חירות יצרית.

איטלקים בדיגיטלי

איטלקים בדיגיטלי

תריסר ספרים איטלקים במהדורה דיגיטלית עכשיו במבצע מיוחד לחברים בדף שלנו בסיפריאפ: גינצבורג ודה לוקה, פרנטה וגווינו לדה, קומנצ'יני ובלצאנו, קאלווינו, לודולי ומאסיני, כולם בהנחה של 40% – היכנסו למועדון לקבלת הקופון. רוצים להזמין ספרים דיגיטליים נוספים? קבלו הנחה של 25% באמצעות קופון friend25 – הקופון הקבוע שלכם בחנות הדיגיטלית של ההוצאה.

הספריה החדשה, הוצאת הקיבוץ המאוחד / ספרי סימן קריאה
הירקון 23, ת.ד. 2104, בני-ברק 5112002
כתובתנו לפניות: [email protected]
טלפון: 03-5162704, 03-6163978