example
example
משולחנו של המנכ"ל:
שריג צור, בראיון אישי לשנה החדשה

שריג, אתה ידוע כמי שעוסק בספורט אתגרי ולאחרונה אף השתתפת באתגר הTOUGH MUDDER-באנגליה לטובת אירוע התרמה של עמותת 'גדולים מהחיים'. כיצד משפיעה הפעילות הספורטיבית שלך על החיים העסקיים?
ריצה למרחקים ארוכים נותנת הרבה זמן למחשבות... מחשבות על החיים, על המשפחה, החברים ובעיקר, על החלק שתופס לנו כל הרבה שעות במהלך כל השבוע – עבודה ועסקים. בריצות חווים הנאה, משברים, מאבק בעיקר עם עצמך כשאתגר הוא התמדה ונחישות. 
אסור להפסיק לרוץ לרגע! 
כיצד השלבים הללו מקבילים לעולם העסקי הקשוח והציני ומהו השיעור שהם מלמדים? פעמים רבות אפשר לראות עד כמה חיי העבודה והעסקים דומים לאותה ריצה ארוכה, ומזמנים בתוכם רגעי הנאה לצד משברים לא קלים. גם בעסקים אנו חווים רגעים דומים. רגעים של ניצחונות ורגעים של משבר ובתוכם למדתי, שיש רק דבר אחד שיכול לנצח את המרוץ העסקי – להמשיך ולייצר ערך אמיתי ללקוח, בראש ובראשונה על ידי חדשנות, מקצוענות, זריזות, יצירתיות ונחישות, ולצד אלה, היכולת להמשיך ולהיות אכפתיים והוגנים..... להמשיך לרוץ בידיעה שזכות הקיום היחידה שלנו מצויה במתן ערך ייחודי, ביחסים עם הלקוחות והשותפים העסקיים שלנו. ההיסטוריה מראה איך חברות ענק כמו בלקברי או נוקיה התרסקו ונעלמו, כי איפשהו בדרך, היה נדמה להן שאפשר להפסיק לרוץ, שאפשר לנוח ולעבור להליכה כי העתיד מובטח... המציאות טפחה על פניהם ולימדה את כולנו שיעור חשוב – אסור להפסיק לרוץ לרגע.
כיצד זה בא לידי ביטוי בפועל?
אנחנו מתחזקים תשתיות מידע קריטיות של למעלה מ 1000 ארגונים בארץ ובחו"ל. תשתיות אחסון, וירטואליזציה, סייבר, ענן , הגנה על מידע , ביג דאטה תשתיות מיקרוסופט, תקשורת ועוד. הטלפונים מצלצלים גם בלילה. דווקא בשעות הקטנות, שרוב הצוותים ישנים למעט צוותי כוננות, נמדדת היכולת שלנו להוציא את האנשים מהבית, מהמשפחות שלהם ולתת פתרון עובד בזמן אמת. לאורך הדרך צברנו עשרות דוגמאות מסוג זה. כאן באים לידי ביטוי הערכים המוספים שלנו – מקצועיות, מחויבות ונחישות. 
קרא עוד
 
example
 
example
חברת GOJI וקבוצת Hobart אחזקות בחרו להעביר
את כל תשתיות המחשוב שלהן לענן של ווי אנקור
 
דורון סוסי, מנהל מערכות המידע של קבוצת Hobart: “הצלחת המעבר של חברת Goji לענן ושביעות הרצון הגבוהה מהשירות שקיבלו מאנשי ווי אנקור הביאה להחלטה להעביר את כל החברות בקבוצת Hobart אחזקות לתשתיות הענן של ווי אנקור. ווי אנקור הם באמת שותפים שאכפת להם מההצלחה ומהשקט שלי ושל החברה".
קרא עוד
 
example
"הענן הוא גלגל ההצלה בהישרדות המנמ"רים"
  שריג צור, מנכ"ל ווי אנקור, בראיון לדיילי מיילי
 
"השאלה אינה האם הענן קורה, או מתי הענן יקרה – אלא כיצד ניתן לנצל את יתרונות הענן לטובת הארגון בהיבטיו העסקיים", אמר שריג. "מנועי הצמיחה שלנו במחצית השנייה של השנה יהיו בעולמות הענן, הסייבר ודטה סנטר מוגדר תוכנה, SDDC. המנמ"רים מוצאים עצמם מתמודדים מול שלל אתגרים, במקביל ובו זמנית. המענה לכך הוא הליכה לענן בן כלאיים (היברידי), הן לטובת צמצום עלויות והן לטובת התמקדות בליבה העסקית של הארגון".
קרא עוד
 
example
שירותי בריאות כללית, ארגון הבריאות הגדול בישראל,
בחר בפיתרון ה Big Data של חברת ווי אנקור, מקבוצת חילן.​

רביע מנסור, ארכיטקט מערכות ראשי בכללית אומר: "התרשמנו קודם כל מהדרך שבה הם התייחסו לפיתרון הבעיה. הייתה שם התלהבות ותשוקה של אנשי מקצוע מעולים, שנהנים מעצם הרעיון של פיתרון בעיה ולא רק מהעובדה שיש פה עוד פעילות עסקית. כבר בשלבים מוקדמים הם הוכיחו לנו מקצוענות יתרה בכך שהגדירו בבירור מה ניתן יהיה להשיג ומה לא. מה הם יודעים ומה הם לא יודעים. זה ביסס כבר בשלבים הראשונים תשתית של אמון ואפשר לנו לדעת שאפשר להתקדם איתם בבטחה".
קרא עוד
 
example

ווי אנקור, מקבוצת חילן, העבירה את תשתיות המחשוב של חברת פאנדנגו לענן
 
העברת התשתיות לענן אפשרה לפאנדנגו להתמקד בתהליכים  של צמיחה עסקית ולהכפיל את פעילות החברה
 
ווי אנקור ביצעה מעבר מלא של תשתיות המחשוב של פאנדנגו לענן במהלך מהיר וחלק ותוך השגת כל המטרות שנקבעו לפרויקט. מאז המעבר עובדת תשתית המחשוב באופן חלק ומספקת לפנדנגו רמות חדשות של שרידות, זמינות, אבטחת מידע ויכולת גידול.
קרא עוד
 
שרות חדש בווי אנקור : מרכז SIEM-SOC מנוהל
זמינות, אמינות, מיקוד
example
 
חטיבת אבטחת המידע השיקה שירות - SOC AS A SERVICE
 
מזה 12 שנה שהחברה הינה השחקן המוביל בשוק הישראלי בתחום ניהול אירועי אבטחת המידע עם למעלה מ100 לקוחות בארץ ובעולם והקמה של 12 מרכזי סייבר מבוססי Arcsight , לפני שלוש שנים החברה התחילה להפעיל שרותי SIEM בענן על מנת לתת שרות נרחב יותר ללוקחות החברה, התקפות הסייבר אשר הולכות ומתעצמות. 
קרא עוד
 
example
מלא פרטים וקח את אירגונך במהירות ה Flash
 
example
קבוצות שלמה העבירה את מערך שרתי האחסון שלה לסביבת הענן של ווי אנקור
יניב ברנס, מנהל מערכות המידע של קבוצת שלמה אומר: "ווי אנקור הוכיחו שיש עם מי לדבר. שהם יודעים להקשיב ולתת שירות ושתמיד יהיה שם מישהו שיקבל את השיחה שלנו ויספק פתרון מקצועי בזמן. זה הדבר שעושה את ההבדל והופך את הבחירה בהם לטבעית כל כך".
קרא עוד
 
example
פתרונות ענן ציבורי היברידי
 
מאת: עומר יפהר | מהנדס ארכיטקטורה | We Ankor
 
Velostrata שימושי במיוחד בסביבות פיתוח ו/או ייצור בהן נדרשת האצה משמעותית ביכולות כח המחשוב של ה-Datacenter. זאת, תוך שימוש בכח המחשוב של הענן הציבורי באופן זמני או קבוע.​ Velostrata עושה זאת במהירות הבזק, בפריסה אוטומטית, תוך ניטור וניהול מלא ואחיד דרך ממשק ה- VMware vCenter.
 
 
  •  הגדלת כוח מחשוב
  •  מיגרציה לענן
  •  סביבות פיתוח / בדיקות
  • NetApp&  Velostrata  Together 
קרא עוד
 
example
example
שיכון ובינוי, חברת הנדל"ן המובילה בישראל, מחוייבת לאמינות, זמינות ושלמות המידע הנאגר במערכותיה – המשמש את החברה ואת מכלול החברות תחתיה. עם המעבר לסביבה וירטואלית, גדלו משמעותית נפחי הנתונים והשרתים בחברה, דבר שהצריך שדרוג של מערכות ניהול הנתונים. שיכון ובינוי בחרו בקומוולט, שהיה הפתרון היחיד שסיפק מענה מיידי לצרכי החברה לצד גמישות טכנולוגיים לדרישות עתידיות: שליטה מלאה על מכלול המידע, התאמה לסביבות משתנות, קיצור זמני חלונות השחזור, ניהול מרוכז על פלטפורמה אחודה, התממשקות לענן ועוד. את ההטמעה הובילו ווי-אנקור – שותפה מובילה של קומוולט וספקית בית בשיכון ובינוי.
 
example

"אנשים של Commvault  בארץ חדורי מוטיבציה ומעניקים ללקוחות סיוע וליווי מסביב לשעון בידע טכני רב ותודעת שירות"

 
ראיון עם ניר מליק,
מהנדס ארכיטקטורה, We Ankor
 
"אחד האתגרים הרלונטיים ביותר הוא אתגר הענן. Commvault עם הפלטפורמה האחודה שלה לניהול מידע נותנת מענה מקיף וחדשני לאתגרים אלו ומסייעת בכך לווי אנקור וללקוחותנו להתמודד טוב יותר עם האתגרים והחדשנות המתעצמת".
קרא עוד
 
example
NetApp Data Fabric
צור סביבת IT מותאמת לארגונך בכל מקום ובכל זמן
מאת: עומר יפהר | מהנדס ארכיטקטורה | We Ankor

הענן הציבורי מספק לארגונים את היכולת להנות מגמישות עסקית, זירוז משמעותי של תהליכי העבודה והגדלת כח המחשוב לממדים, שספק אם היינו יכולים להרשות לעצמנו בסביבת ה IT המסורתית.
גמישות זו הביאה לכך שארגונים רבים החליטו לרתום את יכולות כח המחשוב בענן לעבודתם השוטפת. חלקם העבירו סביבות עבודה שלמות לענן, חלקם משתמשים בענן כסביבת בדיקות ופיתוח, חלקם העבירו רק חלק מהנתונים לענן וחלקם עדיין משחקים ובודקים שימושים...
קרא עוד
 
רשת הדיור המוגן – "אחוזות רובינשטיין" בחרה בווי אנקור, מקבוצת חילן, להקמת מערכת אחסון ו- DR להתאוששות מאסון
פאול באייה, מנהל מערכות המידע באחוזת רובינשטיין, מסביר: "אין ספק כי הבחירה בווי אנקור תרמה רבות להצלחת הפרויקט. הם לא רק נענים לבקשות שלנו, אלא יודעים להראות לנו דברים שאנחנו לא יודעים..."
example
קרא עוד
 
example
לקבלת מידע נוסף מצוות המומחים שלנו- לחץ כאן
 
חופשה משפחתית בדרום איטליה
 רעידת אדמה– מחשבות על DR 
example
מאת: עם ניר מליק | מהנדס ארכיטקטורה | We Ankor
 
מרבית הלקוחות הישראלים ניגשים אל נושא ההמשכיות העסקית בכיוון ההפוך ומתייחסים אל פרויקט DR כאילו מדובר בשיגעון של מנהל המחשוב הארגוני ולא בנושא קריטי ורגיש מאין כמוהו להנהלת החברה.
קרא עוד
 
example
המהפכה הבאה בעולם הסייבר כבר כאן
מאת: אילן ינובסקי|  
אסטרטג פתרונות עסקיים אזורי Vmware
 
האירועים שזעזעו את העולם המערבי בשנים האחרונות ועיצבו את השינוי בתפיסת העולם של מנהלים את אירועי הסייבר ואיומיו, כללו בין היתר את ההתקפה על משרד הרשומות האישיות (סוכנות אמריקאית המנהלת את המידע על עובדי המדינה האמריקאים), חברת Sony, חברת Target  וחברת RSA. בהתקפות אלו נגנב מידע רשמי מסווג ונגרמו נזקים ישירים ועקיפים בהיקפים של מאות מיליוני דולרים.
קרא עוד
 

הקשר המובהק בין Docker לפלטפורמת
המחשוב השלישית
 
 
מאת: עומר יפהר | מהנדס ארכיטקטורה | We Ankor
 
Docker Containers הינו המנוע שמאפשר לכל האופרציה הזו לעבוד.
הוא עובד בצורה מדהימה ומקצר את תהליך הפיתוח עד לייצור בעשרות מונים!
example
קרא עוד
 
example

20.09.16 ערב גיבוש ווי אנקור, מסעדת 'דרום אמריקה'

example
לתמונות נוספות - יום גיבוש 'דרום אמריקה', לחץ כאן
 

19.09.16 ווי אנקור מתנדבת לארגון פתחון לב, נרתמת לאיסוף המזון ועוזרת באריזת הסלים למשפחות נזקקות  

example
בתמונה: אלון פרומר, שירה פרץ, שריג צור, הילה לוצקי, יוחאי עזרא,
מורן סלמון (מנהלת פרוייקטים 'פתחון לב') ואדוארד קסיאן.
לתמונות נוספות - איסוף מזון למשפחות נזקקות, לחץ כאן
 

13.09.16 קבוצת חילן פותחת שנה באירוע מרשים ומרגש-  

ווי אנקור גאה להיות חלק

example
 

07.09.16 חברת Commvault מארחת את צוות ה Back Office של ווי אנקור לסרט 'אמהות רעות' בVIP סינימה סיטי.

example
בתמונה: אלון פרומר, ענבר שוכמן, חגית פנדו, שירה פרונר, נטלי נוי, מרינה אשר, אדוארד קסיאן
 

20.07.16 אירוע נשות השיווק של Vmware

example
צוות שיווק ווי אנקור "נתפס על חם עם מקדחה ביד" באירוע מנהלות השיווק שקיימה חברת VMware לשותפותיה העסקיות, במתחם LAGO בראשון לציון. האירוע נערך מידי שנה, ביוזמת קרני מהרש"ק, מנהלת השיווק שלVmware 
לתמונות נוספות לכנס 'נשות שיווק'- לחץ כאן
 

04.07.16 ווי אנקור לוקחת חסות בכנס CLOUD TODAY, ראשל"צ, LAGO

example
בתמונה: שלומי פנאן, מנהל חטיבת ענן, ווי אנקור
 

04.07.16 משחק כדורגל לזכרו של סער מלכה

example
בתמונה: אלון פרומר, אבי אלגרבלי, טל כהן, ניר גרבל, אבנר מג'הז ושריג צור
 

29.06.16 כנס לקוחות צפון, מלון רימונים, עכו

example
בתמונה: ניר מליק, מנהל חטיבת PreSale, ווי אנקור
לתמונות כנס צפון 29.06.16, מלון רימונים, עכו, לחץ כאן
 
28.05.16 ווי אנקור & HPE
חוגגים עם לקוחות במשחק גמר ליגת האלופות
example
 
example
Follow Us On Linkedin