המגזין הישראלי לוויסקי
גיליון חורף, התשע"ז

אז אחרי שסיימנו סידרה מוצלחת במיוחד של טעימות גלנמורנג'י הגיע הזמן לקצת עשן, או ליתר דיוק להרבה עשן. חברי מועדון הוויסקי מוזמנים לסדרת טעימות בסימן ארדבג. טעימה בה נחגוג את ההשקה של המותג החדש - ARDBEG AN OA.
לא מומלץ לבעלי לב חלש...

example
example

מועדון הוויסקי הישראלי שמח להזמינכם לאירועי טעימות ארדבג. אבל הפעם מדובר באירוע חגיגי במיוחד - אירוע השקה של המותג החדש והמסקרן – ARDBEG AN OA. מותג חדש שיצטרף לשלושת המותגים הותיקים המהווים את הגרעין הקשה והחשוב של המזקקה. הפעם האחרונה בה השיקו במזקקת ארדבג מותג קבוע (ולא סדרה מיוחדת/מהדורה מוגבלת וכו'...) היה לפני כעשור.

לפרטים ולהרשמה >>>
example
example

מתוך 163 איים סקוטיים, האי איילה אינו הגדול ביותר או הקטן ביותר, הוא גם לא היפה ביותר או הפראי ביותר, אך מה שבטוח שהוא האי החשוב ביותר לתעשיית הוויסקי. אי קטן בלי אף כיכר או רמזור, 42,000 כבשים, 5,000 איילים, 3,000 תושבים, 9 מזקקות וארדבג אחד.

למעלה ממאתיים שנה, בחלקו הדרומי של האי איילה, ממש על שפת הים פועלת מזקקת ארדבג האחראית לאחד ממותגי הוויסקי המעושנים, המוכרים והנמכרים בעולם. מזקקה קטנה, שני דודי זיקוק, ריח של ים ועשן באוויר - מתכון מנצח לוויסקי משובח... 

example
example

אומרים שוויסקי מעושן הוא כמו כוסברה - או שאוהבים או ששונאים. אי אפשר להשאר אדיש לכוסברה בדיוק כמו לוויסקי מעושן. יהיו כאלה שלא יבינו איך אפשר לשתות ויסקי מעושן ויהיו כאלו שבעיניהם אי אפשר לשתות ויסקי שאינו מעושן​. 
אם אתה משתייך לחבורת חובבי העשן - רוב הסיכויים שלא תסרב לטעימת ויסקי ממזקקת ארדבג...

example

מועדון הוויסקי שמח לבשר כי את סדרת האירועים הקרובה נקיים במסעדת ניטן תאי. מסעדה אסייתית מיוחדת במינה בניצוחו של השף שחף שבתאי אשר תשלים את החוויה ותעניק לאירוע ליווי קולינרי מיוחד במינו. כיאה לוויסקי מורכב ועוצמתי כמו ארדבג - האוכל האסייתי ישמש כבן זוג מושלם לאירוע...

example
מועדון הוויסקי הישראלי | 03-5449620