ממסלול ועד ביטוח – כל מה שאתם צריכים לדעת לקראת עונת הנסיעות

לקוחות יקרים  

יולי – אוגוסט, וגם החגים, הם כמעט שם נרדף לעונת הנסיעות של הישראלים. מדיניות השמיים הפתוחים מאפשרת לישראלים ליהנות מיותר נותני שירות, יותר יעדים לחופשה ויותר תמורה לכסף. או במילים אחרות – היום משתלם יותר לנסוע לחו"ל מאי פעם.

הניוז הנוכחי מתמקד בכל מה שמעניין את הטסים בקרוב לחו"ל: איך לנסוע ולחזור בשלום, ובין נקודת הזמן הראשונה לאחרונה - למצות את הזמן ואת המזומנים (ואם אפשר כמה שפחות...).

עבור הנוסע העצמאי ריכזנו טיפים חשובים אשר יכולים לשדרג לא רק את הנסיעה אלא גם את תכנונה, עבור מחפשי היעד האטרקטיבי הבא אנו מביאים כתבה מצולמת על אזור נאפולי (אל תוותרו!), ועבור כולכם – כל מה שעליכם לדעת על ביטוח נסיעות, ובמיוחד על הביטוח האטרקטיבי של פאספורטכארד
חופשה נעימה!
FacebookShare          Send to friend

אל תטוסו לפני שתקראו – טיפים לנוסע העצמאי
 
אף פעם לא נסעתם באופן עצמאי?
מעוניינים לשדרג את החופשה ואת התכנון ?
קבלו 5 טיפים שווים במיוחד על השכרת רכב , טיסות אטרקטיביות, בחירת מלון ברשת, הדרכה מקצועית בחו"ל וניווט בכבישים לא מוכרים - waze או GPS

מנאפולי עד אמאלפי

לא רומא. לא פירנצה. לא ונציה ולא מילאנו. הפעם – בעזרת טיסות זמינות במחירים סבירים – אתם יכולים להגיע אל אחד מהאזורים היפים באיטליה -   מפרץ אמאלפי הממוקם בחבל קמפניה שבדרום איטליה.

טסים לחו"ל ? תיהנו, אבל אל תשכחו ביטוח נסיעות
בכל נסיעה לחו"ל – קצרה או ארוכה, ליעד קרוב או רחוק, לפגישה עסקית, חופשה או טיול תרמילאים – אין לוותר על ביטוח נסיעות לחו"ל.

לפרטים נוספים לחץ/י כאן

נשלח באמצעות V.I.Plus דיוור אלקטרוני

דיוור אלקטרוני באמצעות inwise - שיווק בענן לעסק שלך