לקוחות יקרים
 

אתם וודאי שואלים את עצמכם – "מה כבר האוצר יכול לעשות עבורנו?" אז כשמגיעה מילה טובה אנחנו הראשונים לצעוק אותה בראש חוצות.

השנה האחרונה הייתה שנה בה משרד האוצר יזם, יצר ופתח עבורכם הזדמנויות חדשות אשר בהחלט יכולות להטיב עמכם. איך? בעיקר באמצעות כלים המקצרים תהליכים ומקנים לכם שליטה . אז מה היה לנו? נתחיל באפשרות ניוד ביטוחי המנהלים שיזם האוצר לכל אלה שמשלמים דמי ניהול גבוהים, ולא יכולים לנייד את כספיהם, נמשיך דרך ממשק המסלקה המאפשר לכל אחד ואחת מכם לקבל תמונה מלאה על חסכונותיו הפנסיונים, ונסיים בקורס שהשקנו – אמנם לא האוצר אבל גם אנחנו השקענו – קורס בו תלמדו קצת ביטוח, ותבינו טוב יותר כיצד להתנהל פיננסית.

קריאה מהנה !   
FacebookShare          Send to friend

אחד היתרונות הבולטים שהיו לביטוחי המנהלים על קרנות הפנסיה, היה המקדם המובטח. המקדם המובטח הינו מספר המגלם בתוכו תוחלת חיים, ואומר למבוטח מה תהיה הקצבה החודשית שיקבל בעת פרישה.

מלבד העובדה שהמקדם עלה עם השנים וכתוצאה מכך קטנה הקצבה, נאלץ השוק להתמודד עם העובדה שהחל מינואר 2013 לא שווקו יותר ביטוחי מנהלים חדשים עם מקדם מובטח. ומשנת 2014 שווקו ביטוחי מנהלים עם דמי ניהול נמוכים מאוד אך ללא מקדם מובטח.

אז מה באמת עלינו לעשות עם ביטוח המנהלים הישן שלנו? האם אנו שבויים בתוך ביטוח המנהלים הישן שלנו עם דמי ניהול גבוהים בגלל שאנחנו לא רוצים לאבד את המקדם? אכן דילמה .
 
 
לצפיה בכתבה

המסלקה הפנסיונית  - הבייבי המקוון החדש של משרד האוצר – הוקמה ביוזמת המשרד ובפיקוחו. באמצעות המסלקה הפנסיונית תוכלו אתם, וכל אזרח במדינת ישראל לקבל תמונת מצב מלאה ועדכנית על החסכונות הפנסיונים הצבורים לזכותו

 
 
למאמר המלא, טיפים ומידע חשוב נוסף

ניהול תקציב המשפחתי הוא עסק לכל דבר. הכנסות, הוצאות, תכנון והתמודדות עם משברים הם חלק מתכנון התקציב המשפחתי. משפחות רבות לא יודעות לנהל את התקציב החודשי שלהן ולכן נקלעות למשבר ולאוברדראפט חונק שהולך ומחריף עם הזמן. אם גם אתם באוברדרפט כרוני ולא יודעים איך לצאת ממנו, אם אתם לא יודעים איך להתנהל עם ההוצאות הקבועות, משלמים על ביטוחים ולא יודעים על מה, או שלא בדקתם את המשכנתא שלכם לאחרונה – קבלו את העזרה שלנו בניהול התקציב.
לצפיה בסרטון על התנהלות הכלכלית של משפחה


נשלח באמצעות V.I.Plus דיוור אלקטרוני

דיוור אלקטרוני באמצעות inwise - שיווק בענן לעסק שלך