ניוזלטר | פברואר 2022 

התכנית שתחבר את עולמות ההייטק והרפואה

תכנית חדשה שנבנתה במסגרת רשת 8400 בשיתוף HIT תפגיש מהנדסים, אנשי מוצר, דאטה ומפתחים עם מושגי יסוד בעולמות קליניים ותחשוף אותם לצרכי השטח בבתי החולים וברפואה בקהילה. ההכרזה על התוכנית התקיימה ב-HIT. מטרת התכנית להאיץ את צמיחת ה-Healthtech הישראלי דרך פיתוח הון אנושי ומשיכה של כוחות חדשים.
להמשך קריאה
חדשות המכון
מאמר דיעה בנושא הרחבת תשתיות באקדמיה
מאמר דיעה של  שמואל גולדברג, מנכ"ל התפרסם באתר "וואלה". המאמר עוסק בצמיחה העצומה הצפויה בתחום ההיי-טק ובצורך להרחיב את המבנים הקיימים באקדמיה  בשיטה חברתית. 
להמשך קריאה לחצו כאן >>
סקר מפתחי הדרכה 2022 פורסם
מממצאי הסקר של הפקולטה לטכנולוגיות למידה עולה כי הקורונה היוותה זרז משמעותי לשינויים בתפקיד מפתחי הדרכה. לקורונה אמפקט דרמטי: 86% מהמשיבים חשו שינוי בתפקידם.
להמשך קריאה לחצו כאן >>
מאמר דיעה של ד"ר הראל מנשרי
"מאמר דיעה של ד"ר הראל מנשרי ראש מערך הסייבר במכון לאתר "מאקו", בעקבות תחקיר כלכליסט שחשף את היקף השימוש של משטרת ישראל בתוכנה של NSO. 
להמשך קריאה לחצו כאן >>
נפתחה ההרשמה למעונות הסטודנטים
מעונות הסטודנטים כוללים שלושה מבנים בני תשע קומות וכ-428 דירות. המתחם כולל מרכז מסחרי שיעניק שירותים לסטודנטים המתגוררים במעונות ולסביבה וכן חניון תת קרקעי בתשלום. 
להמשך קריאה לחצו כאן >>
הישגי מרצים
ד"ר אלי רובין ורותם ישראל
זכיות מכובדות למרצים שלנו בכנס צ'ייס לחקר חדשנות בטכנולוגיות למידה. הכנס ה-17 התמקד השנה בהוראה ולמידה בימי הקורונה במערכת החינוך בישראל.
להמשך קריאה
לילך שטיאט
לילך שטיאט, מרצה לעיצוב פנים והאמנית גבי שילינג  מברלין, יצרו מיצב, שהוצג בו זמנית בברלין ובתל אביב. וחקר את המרחב, של הגוף והאדריכלות, של הפרטי והציבורי.
להמשך קריאה
פרופ' אלה זאק
סוללות לבישות וירוקות, יפותחו במכון. פרופ' זאק, יחד עם ארבעה עמיתים זכו במענק מכובד לפיתוח תא סולארי אולטרה-קל וגמיש שניתן לענוד, עבור חיילים בשטח.
להמשך קריאה
תערוכות

הטביעו חותם: מעצבות גרפיות בארץ ישראל

תערוכה חדשה בגלריה ויטרינה לאסתר ברלי־יואל ופרנציסקה ברוך, שתי נשים שעשו היסטוריה בתחום הגרפיקה השימושית ונשכחו. התערוכה מתמקדת בפועלן של שתי היוצרות בתחום הגרפיקה השימושית בארץ ישראל משנות השלושים ועד שנות השישים.
להמשך קריאה לחצו כאן >>

מסר סביבתי במוזיאון הפופ אפ בתל אביב

לורן קרואני סטודנטית בשנה ג' במחלקה לעיצוב פנים הביאה את האג'נדה שלה בנושא איכות הסביבה וזיהום האוקיינוסים לפרויקט ב Pop Up Museum שהוקם בתל אביב לשבועיים. לורן קרואני נבחרה לפרויקט וקיבלה חדר אותו עיצבה כקרקעית הים.
להמשך קריאה לחצו כאן >>
סטודנטים ובוגרים

מגשימים חלומות לאנשים עם מוגבלויות

עוד מחזור של קורס "פיקספרטס" במחלקה לעיצוב תעשייתי, הגיע לסיומו המרגש. הקורס בהנחיית פרופ' גד צ'רני ודנה יחיא שווקמן מפגיש סטודנטים עם אתגרים אמיתיים בהם הם פותרים באופן מעשי בעיות של אנשים עם מוגבלויות ונכויות ומשנים את חייהם.
להמשך קריאה לחצו כאן >>

שלושה אחים בחרו פה אחד במדעי המחשב

אור, שגב ודניאל גבריאלי, שני אחים ואחות הלומדים יחדיו בשנה ג' במחלקה למדעי המחשב . הכל התחיל מהאח הגדול אור, שהגיע ללימודים במכון בעקבות המלצות חמות מחברו. ההתלהבות של אור עשתה את שלה, וגם אחיו הצעירים עדן ושגב נרשמו ולומדים איתו.
להמשך קריאה לחצו כאן >>
אירועי חודש מרץ במכון
עקבו אחרינו ברשתות החברתיות
Follow Us On YouTube
Follow Us On Instagram
Follow Us On Linkedin