הכרך השלישי
עדכונים ממועדון הספריה החדשה
הסיפור של מי שברחו ושל מי שנשארו

החלה המכירה המוקדמת

'הסיפור של מי שברחו ושל מי שנשארו', הכרך השלישי בין ארבעת חלקי הרומאן של אלנה פרנטה שהחל עם 'החברה הגאונה', נמצא כעת בהדפסה ויהיה מוכן ב-9 במארס (או כמה ימים לאחר מכן). עכשיו במכירה מוקדמת ובלעדית במועדון הספריה החדשה במחיר השקה. שימו לב: הפעם מחירי השליחים נמוכים מן הרגיל. הזמנות עם שליח או באיסוף עצמי יטופלו ראשונות וצפויות להתחיל להגיע לנמענים מן ה-13.3 ואילך. ממועד זה תוכלו גם להגיע לאיסוף עצמי.

טעימה מן הספר

העיקר היה לעזוב את נפולי

"בערב שבו חזרתי ממילנו אמרתי להורי שפייטרו יבוא בהקדם להכיר אותם, ושככל הנראה נתחתן במהלך השנה, וכי אעבור לחיות בפירנצה. הם לא הפגינו שמחה או שביעות-רצון. חשבתי שכבר התרגלו לכך שאני באה והולכת כרצוני, מתנכרת יותר ויותר למשפחתי, אדישה לבעיות הקיום שלהם. ונראה לי רגיל שרק אבי יהיה קצת נסער, הוא תמיד עצבני לנוכח מצבים שאינו חש מוכן לקראתם. 'הוא ממש מוכרח לבוא לבית שלנו, הפרופסור מהאוניברסיטה?' שאל בעצבנות"...
מוזמנים לקרוא פרק מן הספר החדש.

שירה סתיו ממליצה

ספרות שהולכת בגדולות

"פרנטה מחזירה את העונג הישן של הרומן הגדול, רחב היריעה, שמציע שכחה עצמית והיסחפות אסקפיסטית לכאורה. רק לכאורה, שכן הקריאה בו מחזירה אותנו אל העולם ואל עצמנו מכיוון אחר, פנימי ועמוק יותר... גדולתה של פרנטה היא גם במנעד האנושי הרחב ביותר שהיא מתווה לקיום הנשי, רחב עד כדי כך שנדמה לפעמים כאילו מעולם לא הותווה כך באף ספרות אחרת".
שירה סתיו (הארץ) על הכרך השני, 'הסיפור של שם-המשפחה החדש'.

כל ספרי פרנטה

כל ספרי פרנטה

לצד הספר החדש, בתרגומו של אלון אלטרס (שזכה בפרס רמת-גן על תרגומיו לכרכים הקודמים), משתתפים במבצע כל ספרי פרנטה בעברית: החברה הגאונה, הסיפור של שם-המשפחה החדש, ימי הנטישה, הבת האפלה, אהבה מטרידה. בכולם כותבת פרנטה על מצבי משבר בחייהן של נשים, וכל אחד מהם נפתח בסוג של אסון: בעזיבה, בתאונה, במוות.
עכשיו הם במועדון ב-33 עד 39 שקלים, עד ה-23 במארס בחצות.

הספריה החדשה, הוצאת הקיבוץ המאוחד / ספרי סימן קריאה
הירקון 23, ת.ד. 2104, בני-ברק 5112002
כתובתנו לפניות: [email protected]
טלפון: 03-5162704, 03-6163978